משתמשים בפיקסל של גוגל? אסור לכם לראות את הסרטון הזה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בימים האחרונים מספר משתמשים החלו לדווח בפורום אנדרואיד ברדיט (Reddit), כי צפייה בוידאו ספציפי באפליקציית יוטיוב גורמת להפעלה מחדש של מכשירי הפיקסל המבוססים מעבד הטנסור (Tensor) של גוגל.

תמונה: גוגל

הבעיה כנראה קשורה למקודד HDR הגורמת לתקלה של ביצוע הפעלה מחדש של מכשירי הפיקסל. על פי דיווחים, הבעיה קורית רק במכשירים המריצים את גרסת אנדרואיד 13 היציבה כרגע. הבעיה אינה קיימת במכשירים המריצים את גרסת הבטא QPR2 אנדרואיד 13 וכן גם את גרסת ה-Preview של אנדרואיד 14, מה שאומר שתיקון צפוי להגיע בשבועות הקרובים כשישוחרר לכלל המשתמשים.

צפו: הפיקסל 7 פרו שלנו קרס בעת הפעלת הסרטון

הצפייה על אחריותכם

לא יכולנו שלא לספק את הוידאו כדי לתת לכם להתנסות – הוידאו עצמו לא חריג משאר הסרטונים הנמצאים ביוטיוב אך ככל הנראה משהו בפתיח שלו משפיע על מכשירי הפיקסל. תיקון כאמור צפוי לצאת בשבועיים הקרובים בעדכון הבא של אנדרואיד 13.

הצפייה על אחריותכם

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra