תמונה: Photo by Dimitri Karastelev on Unsplash

וואטסאפ עובדת על פיצ׳ר שמשלב את טלגרם ו-iMessage יחד

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי החדשות הטובות על תמלול ההודעות הקוליות המובנה בתוך וואטסאפ, מגיעות עוד חדשות טובות שיעזרו לכם למחוק פחות הודעות כשאתם מתכתבים עם אדם אחר בפלטפורמה.

הבלוג של WABetaInfo, שעוקב באדיקות אחרי כל שחרור אפשרי של אפליקציית המסרים הפופולרית, חושף עדכון מאחת מגרסאות הבטא ששוחררו לאחרונה עבור השירות. בגרסה מצא הכותב עדויות לכך שוואטסאפ (WhatsApp) עדיין עובדת על האפשרות לערוך הודעות, והפעם נראה שזה קרוב מתמיד.

תמונה: WABetainfo

על פי החשיפה, היכולת לערוך תשלב בתוכה את הכללים של שתי פלטפורמות מוכרות – טלגרם ו-iMessage של אפל. לאחר שליחת ההודעה, יהיה לכם זמן קצוב של 15 דקות לערוך אותה, בדומה למה שאפל מאפשרת בפלטפורמת ההודעות שלה. אך בניגוד לאפל, שם ניתן לראות את היסטוריית העריכה, וואטסאפ לא מתכוונת להראות את זה ובמקום תתווסף המילה ״נערך״ (Edited) בתור אינדיקציה להודעה שנערכה – וזה בדומה לאיך שטלגרם פועלת היום.

לא ידוע עדיין מתי זה ישוחרר לקהל הרחב אך נראה שזה בעבודה, ובדרך כלל כשמשהו נחשף בגרסאות בטא (ובהנחה שהכל עובר בשלום) זה מתגלגל מהר מאוד לגרסאות הסופיות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch