החשבון המאומת של אינסטגרם ופייסבוק יעבור למטא?

בדיוק כמו בטוויטר, וי כחול בקרוב לכל דורש בפייסבוק ובאינסטגרם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

הרשת החברתית טוויטר (Twitter) השיקה לפני מספר חודשים את תוכנית הטוויטר בלו (Twitter Blue) המאפשרת לשלם עבור חשבון מאומת (וי כחול) בעלות של 8 דולר לאנדרואיד ו-11 דולר לאייפון למנוי חודשי מתחדש.

טוויטר בלו \ מקור: תמונת מסך

הדבר אכן הצליח לטוויטר, שרק לאחרונה השיקה את תוכנית הטוויטר בלו במדינות נוספות כמו הודו ועוד. הדבר מאפשר לכל דורש לשלם על חשבון מאומת ולקבל פיצ׳רים חדשים לפני כולם, ואף חלקם בלעדיים לרשומים לתוכנית הטוויטר בלו.

לא מזמן דיווחנו כאן באתר כי מטא (Meta) מתכוננת להשיק תוכנית דומה, והיום (שבת, 18.02) אנחנו מקבלים תמונות ראשונות מתוך התוכנית להרשמה לקבלת חשבון מאומת בפייסבוק ובאינסטגרם בעלות חודשית שעדיין לא ידועה. התוכנית שתקרא Meta Verified, תאפשר למשתמש להרשם על מנת לקבל וי כחול וקבלת פיצ׳רים בלעדיים שיהיו לרשומים בתוכנית.

בפייסבוק בשנים האחרונות ניסו לחשוב כיצד ניתן להפוך את הרשת החברתית לרווחית ולא רק להסתמך על מערך הפרסום, שזה נפגע אנושות מאז השיקה אפל את הכלים לשמירה על הפרטיות. על פי תמונות המסך שהודלפו, ניתן לראות כי רק משתמשים בעלי פרופיל אישי יוכלו להרשם לתוכנית, וכי עמודים או קבוצות לא יוכלו להשתתף בתוכנית החשבון המאומת של פייסבוק ואינסטגרם.

נכון לכתיבת שורות אלו, תוכנית ה-Meta Verified סגורה לציבור הרחב וזמינה למספר מצומצם של אנשים שכעת נמצאים בניסוי. בעת ההרשמה, הפרופיל בפייסבוק ובאינסטגרם יהיו שניהם בעלי וי כחול, דבר אשר יכול לגרום ללא מעט בלבול בקרב המשתמשים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra