השקת משקפי המציאות מעורבת AR/VR של אפל נדחתה ליוני

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מאז השקת שעון האפל ווטש ב-2015, חברת אפל (Apple) לא נכנסה לאף קטגוריה חדשה. הרבעון האחרון הציג נתונים לא מחמיאים עבור החברה. מה שמעמיד את אפל באור הזרקורים ויחייב אותה להשיק את המוצר הבא בצורה הטובה ביותר, כי תהיה לה הזדמנות חד פעמית.

ואנחנו כמובן מדברים על משקפי המציאות מעורבת ה-AR/VR אשר צפויות לראות אור יום כבר בחודש יוני הקרוב. כאמור, אפל נערכה להציג את המשקפיים החכמות שלה ה-Reality Pro בין חודשי מרץ – אפריל. אך על פי דיווח חדש מאת עיתון בלומברג שיצא מוקדם יותר היום (16.01 חמישי), אפל דוחה את הצגת המשקפי מציאות מעורבת לחודש יוני הקרוב כחלק מכנס המפתחים השנתי ה-WWDC.

תמונה: Mockup by Ian Zelbo

מלכתחילה, אנחנו ב-The Verifier הערכנו שהצגה של משקפי המציאות תקרה רק בחודש יוני הקרוב, ולא בחודש אפריל כפי שאחרים העריכו. אין ספק ש-WWDC זה המקום להציג מערכת הפעלה חדשה ה-xrOS ואת כלי המפתחים. כאשר אפל צפויה להשיק את הגרסה הראשונה של המשקפיים אשר אלה צפויות לעלות כ-$3,000.

על פי מספר אנשים המקורבים לתהליך הפיתוח נמסר לבלומברג ״המשקפיים עדיין לא מוכנות, גם לא מערכת ההפעלה וכלי המפתחים״. עוד נמסר כי ״המשקפיים עדיין לא נוחות לשימוש ארוך״. מה שאכן מאשר את הערכה שלנו, כי באפל אכן התכוונו לחשוף את המשקפיים רק בחודש יוני הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra