מיקרוסופט הכריזה על מנוע החיפוש Bing מבוסס בינה מלאכותית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) חושפת ברגעים אלו את מנוע החיפוש בינג (Bing) המבוסס בינה מלאכותית המשלב את ה-GPT-4. מסיבת העיתונאים נערכת במשרדי החברה שבסיאלט, אליו הוזמנו מספר מצומצם של אנשים, וכאמור – אין שידור חי לקהל הרחב.

מה שכבר היה ידוע לנו עם הדלפת ענק שפורסמה כאן אצלנו לפני מספר ימים, מיקרוסופט חושפת את מנוע החיפוש בינג המבוסס בינה מלאכותית אשר מגיע עם צ’אט מובנה ה-GPT-4, המבוסס ה-ChatGPT של חברת OpenAI.

על פי המצגת, מנוע החיפוש עצמו מקבל עדכון ענקי בכך שיאפשר למשתמש לקבל תוצאות מדויקות יותר אשר אלה יהיו קרובות כמה שיותר לתוצאות החיפוש. מיקרוסופט בעצם הופכת את בינג ומשלבת בו כוחות על, כאשר כעת המנוע יודע לדייק את תוצאות החיפוש, גם אם הן מאוד מורכבות.

מלבד הוספה של בינה מלאכותית למנוע החיפוש עצמו, במיקרוסופט משלבים צ’אט חדש אשר יאפשר למשתמשים לקבל תוצאות בדיוק כמו ב-ChatGPT. התשובות הרבה יותר אנושיות, מדויקות להפליא, ומהירות שלא קיימת בצ’אט של OpenAI. בנוסף, הצ’אט הופך לסוג של עוזרת אישית, ניתן לקבל את תוצאות החיפוש ולבקש מהצ’אט לשלוח את השאלה והתשובה ולתרגם את התשובה לספרדית ולשלוח את כל זה במייל, פשוט מטורף.

אז מה קורה כאשר מאחדים בין השניים? תוצאות החיפוש כעת יציגו למשתמש לא רק קישורים לאתרים או תשובה מדויקת לפני כן. בצידו השמאלי של התשובות, מיקרוסופט משלבת את הצ’אט הבינה מלאכותי, בכך שתוכלו לקבל תשובות נוספות ולתקשר עם הצ’אט, ישירות מתוצאות החיפוש.

אנחנו כמובן נעדכן בעת השקת גרסת ההרצה של בינג החדש.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra