הדלפת ענק חושפת את מנוע החיפוש Bing מבוסס בינה מלאכותית ה-GPT-4

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

רגע לפני ההכרזה שצפויה לקרות בשבועות הקרובים, חברת מיקרוסופט (Microsoft) עובדת ברגעים אלו ממש לסיים את הפיתוח של העברת מנוע החיפוש שלה Bing כפי שאנו מכירים אותו כיום, ולהפוך אותו למכונת בינה מלאכותית אשר תדע לענות לכם על השאלות בצורה מדוייקת ואנושית יותר מאי פעם.

היום (שבת, 02.04) הדלפת ענק חושפת את מנוע החיפוש Bing מבוסס בינה מלאכותית ה-GPT-4. אכן, השם עבור מנוע החיפוש שונה וזאת על מנת להבדיל בין השירותים.

החיפוש הרגיל כאן להישאר, אך בקרוב מיקרוסופט תוסיף אפשרות חדשה למנוע החיפוש שלה – צ׳אט (Chat). בעת החיפוש המסורתי, תתווסף אפשרות של צ׳אט. ניתן יהיה לעבור בין החיפוש בו מוצגים קישורים לאתרים חיצוניים, או מעבר לחיפוש צ׳אט בו יוצג למשתמש תוצאות מדוייקות יותר אשר יעזרו במתן שאלות מורכבות, כאשר החיפוש המסורתי פשוט מעביר את המשתמש לאתר חיצוני.

מלבד הוספה של תמיכה ב-ChatGPT, מיקרוסופט מרעננת את נראות מנוע החיפוש Bing עם עיצוב חדש. מספר משתמשים ברי מזל מסביב לעולם החלו בשעות האחרונות לקבל את החיפוש בעל בינה מלאכותית בגרסת הרצה (Preview), כאשר החברה צפויה להשיק את העדכון ממש בקרוב.

אמש (שישי, 02.03), הזמינה גוגל מספר עיתונאים ואנשי מדיה לאירוע חירום כאשר זה יועבר בשידור חי אשר יערך ב-8 בפברואר מפריז. בו החברה מתכוונת להציג את התשובה שלה ל-Bing של מיקרוסופט. אנו צפויים לראות את מנוע החיפוש הפופולרי של גוגל עם הוספה של תמיכה בצ׳אט דומה לזה ה-GPT-4 של מיקרוסופט בשיתוף עם OpenAI.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra