בגלל ההכרזה של גוגל: מיקרוסופט תערוך מסיבת עיתונאים בשעה 20:00

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מלחמת מנועי החיפוש עולה שלב, מנכ״ל חברת גוגל (Google) סונדאר פיצ׳אי חשף אמש את הצ׳אט מבוסס AI הנקרא ״בארד״ (Bard). התשובה של גוגל לתחרות אל מול מנוע החיפוש בינג (Bing) וצ׳אט ה-GPT-4 של חברת מיקרוסופט המבוסס ChatGPT.

תמונה: גוגל

לפני מספר ימים דיווחנו כאן באתר כי גוגל מתכוונת לערוך ארוע הכרזה מחר (רביעי), וזה יועבר בשידור חי מפריז, עם התשובה של גוגל לחשיפת מנוע החיפוש בינג מבוסס ה-GPT-4. בגוגל הבינו כי עם ההמתנה ליום רביעי הקרוב הדברים הופכים קריטיים מיום ליום, והוחלט בחברה לחשוף את מנוע החיפוש גוגל מבוסס אף הוא בינה מלאכותית עם צ׳אט דומה העונה לשם ״בארד״.

במיקרוסופט (Microsoft) הוחלט לערוך מסיבת עיתונאים קריטית שזאת תערך הערב (שלישי) בשעה 20:00 שעון ישראל ישירות ממשרדי החברה ברדמונד שבסיאטל וושינגטון. ההזמנה שיצאה לאנשי המדיה, עיתונאים ועוד לא מסבירה הרבה, אך על פי הערכות מדובר בחשיפה של מיקרוסופט למנוע החיפוש בינג (Bing) המבוסס בינה מלאכותית עם הצ׳אט GPT-4, המבוסס ChatGPT.

אנחנו נעדכן אם יהיה קישור לשידור חי בוידאו, וכמובן נעדכן כאן בעת ההכרזה של מיקרוסופט באתר, בפייסבוק ובערוץ הטלגרם שלנו.

בינג מבוסס בינה מלאכותית

לא מזמן חשפנו כאן את מנוע החיפוש בינג עם תוספת הצ׳אט, שעל פי התמונות שהודלפו ניתן לראות את השינוי העיצובי שמנוע החיפוש עובר יחד עם הוספת כלים חדשים כמו הצ׳אט, מה שיעזור למיקרוסופט לראשונה להתחרות במנוע החיפוש של גוגל ולנסות ולמשוך את המשתמשים דווקא אליהם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra