תמונה: צילום מסך

גוגל שולחת הזמנות ל’אירוע חירום’ עם הכרזות עבור מנוע החיפוש שלה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי
Highlights
  • חדשות מתפרצות ~ Breaking News

לאור האיומים ההולכים וגוברים על גוגל (Google) ושירותיה מצד שירותי בינה מלאכותית כמו ChatGPT, גוגל מרגישה את הלחץ ושולחת הזמנות לאירוע הכרזה עבור מנוע החיפוש שלה.

הזמנה לאירוע של גוגל

ההזמנה לאירוע, שיתקיים ב-8 בפברואר בפריז, מגיעה כארבעה חודשים לאחר אירוע Search On השנתי של החברה שמתקיים בחודש ספטמבר בכל שנה. באירוע Search On האחרון חשפה החברה את כל הפיתוחים האחרונים בכל הקשור למנוע החיפוש, והציגה בין היתר זיהוי חכם של איזורים סביבנו כחלק משירות המפות, סיוע והשלמה אוטומטית לחיפוש אתרים ואטרקציות הנפוצים ביותר ועוד. כחלק מהאירוע בספטמבר שילבה ענקית החיפוש יכולות AI מרשימות אבל כנראה שבעלי המניות חוששים מהעתיד לאור הפרסומים האחרונים.

תמונה: צילום מסך מתוך אירוע Search On 2022

לא מזמן פרסמנו שגוגל מתכוונת לשחרר כמה שירותים מבוססים בינה מלאכותית בשנה הקרובה. בשיחת סיכום הרווחים של הרבעון האחרון של חברת אלפאבית שהתקיימה ב-2 בפברואר, דיווח סונדאר פיצ׳אי, מנכ״ל החברה כיום, כי גוגל מתכוונת להנגיש שירות חיפוש המאפשר למשתמשים לדבר איתו בשפה טבעית, כמו ChatGPT. לא עברו הרבה מים בנהר וכעת היא מוציאה את ההודעה לאירוע הכרזה, שיתקיים כאמור בשבוע הבא.

תוכלו לצפות באירוע בשידור חי בערוץ היוטיוב של החברה. האירוע יתקיים ב-8 בפברואר בשעה 15:30 שעון ישראל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch