אייפון 15 \ מקור: iClerified

דיווח: האייפון 15 יגיע עם שוליים מעוקלים ודקים יותר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) צפויה לשנות במעט את העיצוב של סדרת האייפון 15. אך בדגש על האייפון 15 פרו והאייפון 15 פרו מקס. הדבר ידוע שבערך אחת ל-3 שנים, החברה מרעננת את נראות האייפון.

אייפון 15 פרו \ מקור: MacRumors

נראה שהשנה היא השנה, על פי דיווח על ידי משתמש טוויטר ShrimpApplePro שידע לא מעט הדלפות (וגם כאלה שלא), דיווח לפני מספר ימים כי אפל מתכוונת לשנות את העיצוב של סדרת האייפון 15 פרו והאייפון 15 פרו מקס, אשר זאת תגיע עם שוליים מעוקלים ודקים יותר, דבר אשר יזכיר במעט את העיצוב של סדרת האפל ווטש 7 ו-8.

בדיוק כמו המסך של האפל ווטש \ מקור: אפל

בדומה לשנה שעברה, גם השנה אפל צפוי להשיק את סדרת האייפון 15 אשר תכלול את אותם הדגמים וארבעה מכשירים חדשים בסדרה. מלבד השינוי העיצובי כפי שדווח, אפל מתכוונת לשנות את הלחצנים הפיזיים ולהפוך אותם לכפתורי לחצנים קפסטיביים, גם כאן באייפון 15 פרו ובאייפון 15 פרו מקס.

לחצן קפסטיבי כמו באייפון 7 \ תמונה: אפל

במקום כפתורים, המשתמש יקבל פידבק ותחושה כאילו הוא לוחץ על לחצנים פיזיים. אפל צפויה לשלב את מנוע ה-Taptic Engine, שאחרי על מנגנון הפידבק, בשלושה מקומות – מתחת למסך כפי שעושה עד היום, בלחצני הווליום ובלחצן הכיבוי וההדלקה.

מעבר ל-USB C \ מקור: MacRumors

כמו כן, אפל מתכוונת לעבור מחיבור הלייטנינג למחבר ה-USB C לראשונה במכשירי האייפון 15 בסדרה המלאה, ובכך תיישר קו אפל אל מול שאר המוצרים של החברה כמו האייפד והמק.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra