הרמקול החכם של אפל חוזר עם עדכון חומרה \ מקור: אפל

לא רק מק: אפל צפויה להכריז על עדכון לרמקול ה-HomePod ממש בקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אמש (שלישי, 17.01) הכריזה חברת אפל (Apple) על מחשבי המקבוק פרו 14 ו-16 אינץ׳ לצד המק מיני עם עדכון חומרתי ותמיכה במעבד ה-M2 החדש.

אך מלבד ההכרזה על מחשבי המק הראשונים לשנת 2023, באפל מתכוונים להכריז ממש בקרוב על עדכון חומרתי וכנראה רענון קל לעיצוב לרמקול החכם ה-HomePod, כך מדווח מארק גרומן מעיתון בלומברג. כזכור, הרמקול הראשון של חברת אפל כבר לא זמין לרכישה דרך אתר החברה מזה זמן רב, וכעת החברה עומדת להכריז על השקת רמקול חכם חדש.

רמקול הומפוד חדש עוד השנה \ מקור: אפל

הרמקול החכם של אפל ה-HomePod לא צפוי לעבור שינוי עיצובי דרסטי, אך בכל הקשור לחומרה – המעבד צפוי להשתדרג למעבד ה-S8 מהאפל ווטש ומסך טאץ׳ חדש. כזכור, אפל השיקה את הרמקול הראשון אי שם ב-2018, מאז הספיקה החברה לבטל את המכירות ולהוריד את המוצר מהמדפים וכעת מוכרת את הרמקול המיני בלבד.

מסך טאץ׳ חדש \ מקור: אפל

הזמינות עדיין לא בדיוק ברורה, אך על פי גרומן, הרמקול החכם צפוי להיות מושק ממש בקרוב והמחיר עצמו צפוי אף הוא לרדת בהשוואה לדגם הקודם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra