נטפליקס מרעננת את ממשק המשתמש באפליקציה לאייפון

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

נטפליקס (Netflix) שיחררה מוקדם יותר השבוע גרסה חדשה עבור האפליקציה שלה למכשירי האייפון. הגרסה החדשה מכילה עדכון ממשק משתמש חדש שכולל אנימציות חלקות יותר ואפקטים המושפעים מתזוזת האייפון במסך הפעיל (Parallex Effect).

השינוי מורגש כבר בפתיחת האפליקציה בפעם הראשונה – שם תפגשו סרט או סדרה שהחברה מעוניינת לקדם. אותו כותר יזוז כשתזיזו את האייפון מצד לצד.

בנוסף, בעדכון החדש תוכלו לנווט בקלות יותר בין סדרות וסרטים, וכן גם לסנן את התוכן המוצג לפי קטגוריות ואף להחליף בין משתמשים במהירות דרך הבר העליון.

בתחתית המסך נטפליקס עושה סדר ומוסיפה קיצור לכל מה שחדש וחם שמציג את כל התוכן הרלוונטי. תחת כל מה שחם וחדש תוכלו לראות גם תכנים שהולכים להגיע בקרוב והתאריך בו הם ינחתו אצלכם לצפייה. תוכלו להפעיל תזכורות או לקרוא עוד מידע עליהם.

הנה חלק מהעיצוב המרוענן:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch