מוקאפ לתגית החכמה של גוגל \ מקור: yankodesign

דיווח: גוגל עובדת על AirTag משלה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) עובדת על תגית חכמה הדומה לזאת של אפל ה-AirTag, כך מדווח מפתח אנדרואיד בשם Kuba Wojciechowski המוכר בעולם ההדלפות ובכל הקשור לגוגל.

מוקאפ – התגית החכמה של גוגל עם סוללה לשנה \ מקור: yankodesign

הדיווח מגיע לאחר שנמצאו עדויות בקוד המקור האחרון של עדכון מערכת ההפעלה האנדרואיד 13 לחודש ינואר אשר שוחרר לפני מספר ימים. על פי Kuba, שם הקוד של המוצר בתוך משרדי גוגל נקרא ״GR10″ או בשמו הנוסף ״groguaudio״.

מוקאפ – כך התגית החכמה של גוגל תעבוד \ מקור: yankodesign

בדומה לתגית החכמה של אפל ה-AirTag, גוגל מתכוונת לעשות שימוש באותה הטכנולוגיה הנקראת ״Bluetooth Low Energy (LE)״ וסורק תדרים Ultra-wide. לא רק הטכנולוגיה, התגית החכמה של גוגל תעבוד בדומה לזאת של התמתחרים, וניתן יהיה לשייך אותה למחזיקי מפתחות, אופניים, בעלי חיים ועוד.

מוקאפ – התגית החכמה של גוגל במספר צבעים \ מקור: yankodesign

Kuba מעריך כי גוגל מתכוונת לחשוף את המוצר בכנס המפתחים השנתי ה-Google I/O שיערך בחודש מאי הקרוב, מחלקת ה-Nest של החברה אחראית על הפיתוח. התגית צפויה להגיע במספר צבעים וכנראה תהיה זמינה לרכישה רק בחודשי הסתיו לצד השקת המוצרים החדשים של made by google.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra