תמונה: גוגל

הוכרז: Pixel Watch – השעון החכם הראשון מבית גוגל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי שמועות והדלפות במהלך השנים(!) האחרונות, סוף סוף זה קרה – ה-Pixel Watch, השעון החכם הראשון מבית גוגל הוצג היום, לצד שני מכשירי הפיקסל החדשים של החברה.

עיצוב עגול, שוליים עבים

ה-Pixel Watch של גוגל מבדל את עצמו מהרבה שעונים אחרים בשוק, בכך שהוא למעשה משלב לא מעט קווי עיצוב יחד. השעון החדש מגיע בצורה עגולה עם זכוכית קמורה, עיצוב אשר מקנה לו תחושת פרימיום ונוחות שימוש מירבית בהחלקה על המסך. יחד עם זאת, המסך עצמו, בגודל 1.6 אינץ׳ ומסוג AMOLED, הוא קטן בהרבה מגודלו הפיזי של השעון, מה שמייצר ״שוליים״ עבים במיוחד ולמעשה הרבה שטח מת שיכל לספק למשתמשים יותר מקום למידע המוצג. שלדת השעון עשוייה מפלדת אל חלד ובצידי השעון ישנו כפתור פיזי אחד אשר מתלווה ל״כתר״ רב שימושי שמאפשר לשלוט בתצוגת השעון בקלות.

שומר על בריאות

לאחר שהשלימה את רכישת Fitbit בשנה שעברה, ה-Pixel Watch הוא השעון הראשון מבית גוגל שמשתמש ביכולות החברה הנרכשת, ומתמקד הרבה סביב ספורט ואורח חיים בריא. שעון הפיקסל יודע למדוד את הדופק, לעקוב אחרי פעילויות הספורט שלכם ומשתמש בפיצ׳ר Active Zone Minutes של פיטביט, שלמעשה משתמש במד הדופק ומעניק לכם נקודות על כל אימון – ככה תוכלו לדעת איזה אימון אפקטיבי יותר עבורכם ומתי כדאי להאט את הקצב.

השעון אמנם מאפשר לשחות איתו, בתמיכה של עד 50 מטר עומק, אך נכון לעכשיו לא תוכלו לקבל נקודות על פעילות שחייה.

כל מה שגוגל – על פרק היד שלכם

השעון החדש עומד בסטנדרטים של השוק ומבטיח אפילו אינטגרציה חלקה יותר עם כל השירותים של גוגל. כך למשל תוכלו לנווט עם גוגל מאפס דרך השעון, לשלם בחנויות עם גוגל פיי ואפילו לשלוט בבית החכם עם גוגל הום. הגוגל אסיסטנט גם היא נמצאת בפרק כף היד והמיקרופון המובנה מאפשר לכם לתת לה הוראות בצורה נגישה. ואם כבר המיקרופון המובנה, דרך שעון הפיקסל החדש תוכלו גם לבצע שיחות.

גוגל מציינת שסוללת השעון החדש תלווה אתכם עד 24 שעות בשימוש סביר – נתון די מאכזב יחסית לשעון שרבים חיכו לו כל כך הרבה זמן.

מחיר וזמינות

שעון ה-Pixel Watch יוצע בגרסת GPS וגרסת LTE ויהיה זמין לרכישה מוקדמת החל מהיום במחיר התחלתי של כ-349 דולרים לפני מיסים ( שהם כ-1,234 שקלים) לגרסה הרגילה ו-399 דולרים לגרסת LTE. לצד השעון ישווקו גם רצועות שונות במחיר התחלתי של 49 דולרים לאחת.

השעון מגיע בשלושה גימורים שונים: שחור מט, כסוף בוהק וזהב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch