דיווח: מחיר שעון ה-Pixel Watch לא יהיה זול

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) חשפה בחודש מאי האחרון את השעון החכם הראשון של החברה, ה-Pixel Watch. השעון יוצע לרכישה לצד סדרת מכשירי הפיקסל 7 והפיקסל 7 פרו. על פי דיווחים, החשיפה צפויה לקרות מתישהו בחודש אוקטובר הקרוב.

אומנם בגוגל לא חשפו יותר מידי פרטים אודות השעון, וכמובן לא את המפרט. לשם כך החברה שומרת לעצמה את “הקלפים”, וזאת תחשוף את המידע במלואו באירוע הקרוב. אבל, החברים מ-9to5fgoogle טוענים כי קיבלו את מחיר הגרסה הסלולרית (LTE) של שעון הפיקסל ווטש.

פיקסל ווטש \ תמונה: גוגל

על פי הדיווח, גוגל מתכוונת לתמחר את השעון בין ה-Galaxy Watch 5 לבין ה-Apple Watch 7 (ובקרוב 8). שעון הפיקסל ווטש עם תמיכה סלולרית ב-LTS יעלה כ-$399 (לפני מיסוי מקומי). מדובר במחיר לא זול במיוחד, ויהיה מעניין כיצד בגוגל יצליחו לתמחר את השעון במחיר קצת יותר אטרקטיבי, יחד עם הנחה לרוכשי סדרת הפיקסל 7 למשל.

מידע אודות המחיר של שעון הפיקסל ווטש הראשון ללא תמיכה סלולרית לא נחשף, אך אנו צפויים לראות את התמחור של השעון הרגיל בין 250 ל-300 דולר.

לא זול בכלל \ תמונה: גוגל

עוד טוענים בדיווח, כי השעון צפוי להגיע עם מעבד סמסונג ה-Exynos 9110 (המיושן יחסית) ועם זכרון עבודה של 1.5GB RAM ואחסון פנימי של 32GB. השעון עצמו יציע למשתמש את מערכת ההפעלה Wear OS 3 עם אפליקציית התממשקות למכשירי הפיקסל. בדומה לאפל ווטש, גם בגוגל בחרו ללכת על כיוון ה”כתר”, שיאפשר סיבוב ולחיצה עליו לבצע פעלות, לצד כפתור פיזי נוסף.

ההכרזה המלאה ותחילת המחיר צפויה לקרות בחודש אוקטובר הקרוב, רגע לפני תקופת החגים הנוצריים וימי המכירות כמו, בלאק פריידי, סייבר מאנדיי וכו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra