עדכון iOS 15.6.1 \ תמונה: אפל

 עדכון ה-iOS 15.6.1 וה-iPadOS 15.6.1 זמינים להורדה למכשירי האייפון והאייפד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) משחררת לפני מספר דקות את עדכוני מערכת ההפעלה ה-iOS 15.6.1, ה-iPadOS 15.6.1 למכשירי האייפון והאייפד. כאשר העדכון כולל תיקוני אבטחה שנמצאו במערכות ההפעלה. מלבד עדכוני אבטחה, אפל משפרת את יציבות המערכת באייפונים ובאייפדים עם תיקוני באגים.

לא רק לאייפון ולאייפד, אפל משחררת עדכוני אבטחה דומים למערכת ההפעלה ה-macOS Monterey 12.5.1, וגם כאן עם כמה תיקוני באגים ושיפור במערכת ההפעלה למחשבי המק. נראה כי גם השעון החכם האפל ווטש אף הוא מקבל עדכון דומה עם תיקוני אבטחה, באגים ושיפור ביציבות מערכת ההפעלה ה-watchOS 8.7.1. העדכונים כולם זמינים כ-OTA דרך מערכת העדכונים באייפון, באייפד, במק ובאפל ווטש.

עדכון iOS 15.6.1 \ תמונה: תמונת מסך

בחודש הבא (ספטמבר) צפויה אפל לשחרר את עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 16 שיגיע עם למעלה מ-100 חידושים למערכת ההפעלה למכשירי האייפון 8 ומעלה. כאשר השינוי העיקרי הוא במסך הנעילה, שלראשונה עובר שינוי של ממש ויאפשר למשתמש לערוך את נראות מסך הנעילה על ידי שימוש בווידג’טים, אפשרות סינון שיחות הודעות והתראות על פי זמן ביום, שינוי עיצובי לנגן האודיו עם תמונה מוגדלת, העברת ההתראות לתחתית המסך, בשונה ממה שאנו רגילים עד היום. מלבד כל החידושים הנ”ל, באפל יוסיפו פעילויות חיות, הכוונה להצגת באר תחתון במסך הנעילה שיציג למשתמש למשל מתי הקפה מוכן בסטארבאקס, או מתי צפויה להגיע המונית, הצגת תוצאות ספורט ועוד. וכל העדכונים הנ”ל הם חיים.

עדכון watchOS 8.7.1 \ תמונה: תמונת מסך

עדכון מערכת ההפעלה ה-iPadOS 16 כנראה ויושק רק בחודש אוקטובר, לאחר חודש מאז שחרור מערכת ההפעלה ה-iOS 16. וזאת בשל מספר בעיות שנמצאו בפיתוח מסך המולטיטאסקינג החדש, ה-Stage Manager.

כמו כן, מערכת ההפעלה watchOS 9 תגיע עם שינוי עיצובי של כל תצוגת השעונים ואפשרויות חדשות. מערכת ההפעלה macOS 13 Ventura תגיע אף היא עם תצוגת ה-Stage Manager ושינוי של מסך ההגדרות, כזה הנראה בדיוק כמו באייפון ובאייפד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra