עד 1000 מגה: פרטנר החלה בשיווק אינטרנט מהיר באמצעות סיבים אופטיים. החל מ-100 שקלים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת פרטנר הודיעה הבוקר על שיווק הדור הבא בתחום האנטרנט המהיר באמצעות סיבים אופטיים. החברה, שפורסת את תשתיות הסיבים בשנים האחרונות, יוצאת בהצעה אל משקי הבית וצפויה להביא אינטרנט במהירות של עד 1000 מגה (או 1 ג’יגה) במחיר ראשוני חסר תחרות של 100 שקלים בחודש (ספק + תשתית).

למי שלא יודע, הסיב האופטי מאפשר העברת אור מקצה אחד לאחר ומסוגל להעביר רוחבי פס ומידע רב למרחקים ארוכי טווח. הטכנולוגיה מאפשרת למשתמש הקצה לגלוש במהירות שיא עד 1000Mb ועד פי 10 מהמהירות המקובלת היום בישראל. לדוגמא תוכלו להוריד אלבום מוסיקה שלם בפחות משניה, סדרה שלמה באיכות HD בפחות מ 40 שניות, להעלות את כל התמונות של הטיול הגדול שלכם בפחות מ-3 דקות .

כמו כן, לאור השקת שירות הטלוויזיה של החברה המבוסס על האנטרנט, אין כל ספק שבהמשך תציע פרטנר טריפל או קוואטרו הכולל שימוש ברשת הסיבים החדשה, שיאפשר צפייה חלקה בטלוויזיה ללא הפרעות והזרמת תכנים באיכות גבוהה.

פרטנר, שכבר מפעילה במספר משקי בית את רשת Partner Fiber, מתכננת להכפיל את מספר המשתמשים הפעילים עד סוף השנה הנוכחית. החברה כבר פרסה סיב אופטי במספר ערים מרכזיות, ביניהן: אור יהודה, ירושלים, כפר סבא, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, הוד השרון, פתח תקווה, רמת גן וראש העין ומתכננת לפרוס עד סוף השנה גם בערים גבעתיים, באר יעקב, גבעת שמואל, גני תקווה, הרצליה, חדרה, חולון, יבנה, נתניה ורמת השרון.

הראשונים שיצטרפו לשירות יוכלו להנות מהטבה זמנית לשנה הכוללת ספק + תשתית ב100 שקלים, כאשר לאחר שנה המחיר יעלה ל-210 שקלים. כמו כן יוצעו חבילות נוספות שתוכלו להתאים לכם במחירים של החל מ-99 שקלים לספק ותשתית.

ההצטרפות פתוחה עכשיו לכלל הלקוחות דרך אתר החברה

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch