הצצה ראשונה: וואטסאפ בגרסת בטא ראשונה למק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית זמינה מזה זמן רב למשתמשי המק וחלונות. גם גרסת בטא כזאת זמינה ל-2 הפלטפורמות. אך היום (14.07), חברת מטא (Meta) משחררת את הבטא הראשונה של אפליקציית וואטסאפ (WhatsApp) המותאמת למחשבי המק עם מעבדי אינטל ומעבדי סדרת ה-M של אפל. ובכך, וואטסאפ מאחדת את האפליקציה הרשמית שמותאמת למכשירי האייפון, וזמינה כעת גם בגרסת הבטא למשתמשי המק.

גלריה: וואטסאפ בגרסת בטא ראשונה למק

כפי שניתן לראות, אפליקציית המסרים וואטסאפ בגרסה השולחנית, מאוד דומה ומזכירה את הגרסה הרגילה לאייפון. בעצם מדובר בכמעט אותו הקוד, כך שהוספה של פיצ’רים כאשר אלה יהיו זמינים באייפון, יהיו זמינים כמעט באופן אוטומטי על גבי הוואסטאפ במק. בעצם מדובר באותה אפליקציה שמפותחת בו זמנית ל-2 הפלטפורמות תחת קוד זהה. בכך, וואטסאפ יכולה לשנות ולהוסיף בו זמנית חידושים לשירות, וזאת כמעט מבלי הצורך לעדכן את האפליקציה במספר גרסאות למספר פלטפורמות שונות.

לאחר כבר מספר ימים בהם אנו משתמשים בגרסת הבטא הראשונה שהוזמנו אליה, אנו יכולים לספר כי הפיצ’רים אכן דומים, אפילו בחירת התמונות מתוך הגלריה הראשונית, היא בעצם גלריית התמונות באייפון. למשל: כאשר אנו נשלח תמונה או קובץ, ראשית וואטסאפ תציג את הקבצים התמונות והסרטונים שזמינים בגלריה באייפון, וכמובן אפשר גם לבחור לשלוח קבצים תמונות או סרטונים ישירות מהמק.

אנו עדיין חווים איטיות מסויימת באפליקציה עצמה, מספר באגים אף הם התגלו להם בימים האחרונים שעליהם כבר דיווחנו, אנו מאמינים כי בשבועות הקרובים בוואטסאפ יעדכנו את האפליקציה הקיימת בחנות האפסטור במק, לזאת החדשה אשר תחליף את הישנה המבוססת Web. וכן, האייקון בגרסת הבטא למק הוא צהוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra