תמונה: יח״צ

׳הייסנס׳ ו׳טושיבה׳ יהיו הראשונות לשלב את שירות התוכן ׳12 פלוס׳ במסכים

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

אפליקציית התוכן והשידורים החיים החדשה של קשת, +12, התאפשרה להורדה עד כה דרך מזרמי מדיה חיצוניים (סטרימרים). כעת האפליקציה פתוחה לבעלי מסכי HISENSE ו-TOSHIBA דרך מערכת ההפעלה המובנית VIDAA OS. זאת הפעם הראשונה שאפליקציית +12 חוברת למערכת הפעלה של יצרן מסכים ולא דרך מזרמי מדיה מבוססי אנדרואיד/אפל או דרך חברות התקשורת השונות הגובות תשלום על ההתחברות.

תמונה: יח״צ

+12 הוא שירות התוכן של קשת 12, המאפשרת צפייה בתכני הערוץ בשידור חי וב-VOD, והיא פתוחה לכולם ללא תשלום. בין התכנים תוכלו למצוא את מהדורות חדשות 12, דרך תכניות הריאליטי המותחות ביותר ועד התחקירים הנועזים והדרמות המרגשות. בואו לצפות או להשלים צפייה בתכניות המובילות של הטלוויזיה של ישראל: “חתונה ממבט ראשון”, “הכוכב הבא”, “נינג’ה ישראל”, “להיות איתה”, “מאסטר שף”, “אופירה וברקוביץ'”, “השוטרים”, “סברי מרנן”, “צומת מילר” ועוד.

תמונה: יח״צ

גרשון פטרושקה, מנכ”ל ניו דיספליי יבואנית מסכי HISENSE ו-TOSHIBA מציין כי “מהיום כל מי שרוכש או שברשותו טלוויזיות של HISENSE ו-TOSHIBA יוכל לצפות באופן ישיר בערוץ הנצפה ביותר בישראל בצורה ישירה במסך הטלוויזיה, ללא צורך בהתחברות לשום חברת תקשורת בתשלום או רכישה של מוצר נוסף כלשהו”.

תמונה: יח״צ

היקף המכירות של HISENSE ו- TOSHIBA בישראל עומד על כ- 100,000 מסכים בשנה, אליהם מצטרפים מעל ל-100,000 מסכים עם מערכת ההפעלה VIDAA OS דור 4 ומעלה (התומכת באפליקציה) הנמצאים כבר אצל לקוחות.

בהמשך השנה תתווסף אפליקציית 12+ לשלט ככפתור עצמאי לגישה מהירה לצד נטפליקס, PRIME VIDEO, YouTube ו-Disney+, מותגים בינלאומיים שכבר היום משדרים ישירות לצרכן את התכנים שלהם ב VIDAA OS.

שתפו כתבה