תמונה: יח״צ

דל טכנולוגיות משיקה שני מסכי גיימינג חדשים

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

Technologies משיקה שני מסכי גיימינג חדשים מסדרת G, המספקים לגיימרים איכות תצוגה מרבית, טכנולוגיות למשחק חלק ללא קטיעות, וכן אפשריות גם ליוצרי תוכן ומשחקים.

Dell 32 4K UHD Gaming Monitor

ה-Dell 32 4K UHD Gaming Monitor מגיע בגודל 32 אינץ’ ומספק תמונה חדה ובהירה באיכות 4K UHD.

תמונה: יח״צ

המסך מגיע עם פאנל IPS ועם חיבור HDMI 2.1 התומך ביכולות הגרפיות העדכניות במחשבי גיימינג (קצב ריענון 144 Hz VRR) ובקונסולות המשחק החדשות ביותר (120Hz VRR). בנוסף, המסך מציע “צבעים נאמנים למציאות” באיכות HDR בעל עומק צבעים של 1.07 מיליארד צבעים ו- DCI-P3 95. עם VESA DisplayHDR™ 600.

תמונה: יח״צ

המסך מספק משחק חלק ללא קטיעות בעזרת טכנולוגיית AMD FreeSync™ Premium Pro ומכיל גם את טכנולוגיית ComfortView Plus שמפחיתה את האור הכחול מבלי לפגוע באיכות התמונה והגרפים. המסך מאפשר מעבר ל- Creator mode החדש, במיוחד עבור יוצרי תוכן ומפתחי משחקים, שדורשים דיוק רב בצבעים.

Dell 32 USB-C Gaming

ה-Dell 32 USB-C Gaming מגיע בגודל 31.5 אינץ’ ובעל איכות תצוגה QHD, לצד חיבור USB-C התומך במחשבי גיימינג (קצב ריענון 165Hz VRR) ובקונסולות המשחק החדשות ביותר (120Hz VRR), כמו כן, הינו בעל זמן תגובה מהיר של 1ms.

בדומה למסך הראשון, גם המסך הזה מגיע עם פאנל IPS וטכנולוגייתAMD FreeSync™ Premium Pro technology (וגם ב- NVIDIA® G-SYNC®‎1), באיכות HDR עם DCI-P3 95, VESA DisplayHDR™ 600 וטכנולוגיית ComfortView Plus.

מחיר וזמינות

שני המסכים יגיעו לישראל בחודש באפריל ומחירם טרם נקבע.

שתפו כתבה