סוני רוכשת את מפתחת המשחקים Bungie תמורת 3.6 מיליארד דולר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לאחר שדווח כי מיקרוסופט (Microsoft) מתכוונת לרכוש את אקטיביז׳ן ולהפוך לשחקנית השלישית בגודלה בעולם המשחקים, סוני (Sony) מייצבת את מעמדה עם רכישת Bungie, מפתחת משחקים והיוצרת המקורית של Halo, שתחתיה תמצאו גם את המשחק Destiny.

עסקת הרכישה עומדת על 3.6 מיליארד דולרים, אשר נשמעים כמו מספר זניח אל מול העסקה הצפויה של מיקרוסופט, המוערכת ב68.7 מיליארד דולרים. במסגרת העסקה, Bungie תמשיך לפתח את המשחקים ולקדם אותם כאולפן עצמאי שיפעל לצד מחלקת פיתוח המשחקים של פלייסטיישן.

ל-Bungie יש ידע וניסיון רב בפיתוח למגוון פלטפורמות. עסקת הרכישה תאפשר לסוני להשתמש בידע הזה ולהנגיש את הכותרים של לפלטפורמות נוספות מחוץ לקונסולת הפלייסטיישן.

תגיות:
שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *