שירות התשלומים של וואטסאפ מתרחב למדינות נוספות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) מציעה למשתמשים במספר מדינות בעולם לשלוח ולקבל כסף בתוך האפליקציה, עם אפשרות להעביר את הכסף אל חשבון הבנק האישי.

בכך, וואטסאפ מאפשרת למשתמשים לבצע העברה של כסף במקרה ואתם נמצאים וחולקים את אותו השולחן במסעדה, תשלום עבור רכישה, או אפילו תשלום אפילו מוצר שרכשתם מחבר. הדבר בעצם מאפשר למשתמשים בוואטסאפ לבצע העברה של כסף בצורה מאובטחת, ובכך מצליחה וואטסאפ למשוך אליה עוד משתמשים. אך היום (חמישי, 09.12) אפליקציית המסרים וואטסאפ לראשונה מזה זמן רב מרחיבה את שירות התשלומים של החברה למדינות נוספות, או יותר נכון – למשתמשים בארה”ב.

שירות התשלומים של וואטסאפ זמין החל מהיום גם בארה”ב \ תמונה: WhatsApp

אומנם וואטסאפ היא לא אפליקציית המסרים הפופולרית או הגדולה ביותר בארה”ב, שלא בדומה להודו או ברזיל, שם וואטסאפ היא הפופולרית ביותר כאשר ב=2 המדינות שציינו, רק שם השיקה וואטסאפ את שירות התשלומים שלה. אך כעת, מספר אנשים רנדומליים יזכו להתנסות בשירות התשלומים של וואטסאפ בארה”ב. החברה השיקה היום את שירות התשלומים שלה בשיתוף עם חברת Novi אשר מאפשרת העברת כספים ללא עלות באופן מיידי ובינלאומי. על מנת להשתמש בשירות בארה”ב, חייב להיות תושב המדינה על מנת להרשם לשירות, בדומה לביט בישראל.

ומתי בישראל? וואטסאפ היא הפופולרית ביותר מבין כל האפליקציות או שירותי ההודעות SMS או iMessage, כך שאולי זה עניין של זמן עד שמטא חברת האם תתחיל לשים לב למדינה הקטנה במזרח התיכון? ימים יגידו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *