תתמקד בתחילה במולטימדיה, גיימינג וקומיוניקציה \ תמונה: תמונת מסך

המשקפיים החכמות של אפל בתחילה יתמקדו בגיימינג, מולטימדיה וקומוניקציה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) צפויה להציג את המשקפיים החכמות שלה ה-AR וה-VR בסוף 2022 עם השקה שכנראה תתחיל רק ב-2023. החברה עובדת על המשקפיים החכמות שלה כבר למעלה מ-3 שנים, ונראה כי כעת אפל מוכנה ללכת צעד קדימה ולהיכנס לעולם ישן\חדש.

קונספט Apple View

המפרט

המשקפיים החכמות של אפל נמצאות בכותרות בשבועות האחרונים, וזאת לאחר שהאנליטס מינג צ’י קואו פרסם את התחזית שלו בנוגע למשקפיים החכמות, שיגיעו עם כוח שלא יבייש מחשב מק. מעבד מתקדם לצד זיכרון עבודה RAM גבוה, אמורים להיות על פי קואו כבר בדור הראשון של המשקפיים, עם תחזית לכך שבעוד 10 שנים, המשקפיים החכמות של אפל יחליפו את האייפון. על פי מספר הדלפות, המשקפיים החכמות של אפל יגיעו עם 2 מעבדים, 2 מסכים micro LED ברזולוציית 4K, מעקב עיניים, תמיכה בקישוריות WiFi 6E, עיצוב נקי, משקל קל ועוד.

המשקפיים החכמות של אפל כפי שהודלפו על ידי מספר פטנטים

אך היום (שני, 06.12) מארק גרומן מ-Bloomberg, מדווח כי חברת אפל צפויה לחשוף את המשקפיים החכמות שלה בהמשך השנה, כאשר בתחילה החברה תתפקס בכל הנוגע לגיימינג, מולטימדיה וקומוניקציה. אנו מאמינים כי חנות האפליקציות ה-App Store תהיה חלק בלתי נפרד מהמשקפיים החכמות, כאשר ניתן יהיה להתקין אפליקציות. ובכל כמו כל מוצר של אפל, בתחילה החברה תשיק מוצר ראשוני שלא יכלול אפשרויות מתקדמות, וכאשר בכל שנה או שנתיים החברה תשיק משקפיים חכמות חדשות עם אפשרויות מתקדמות, כאלה שהיו חסרות או שלא חשבנו שהיו חסרות לנו בדור הקודם.

בנוסף, הדור הראשון של המשקפיים החכמות של אפל צפויות על פי מספר שמועות להיות תלויות בשימוש עם אייפון. אפשר לנסות ולהבין כיצד זה יעבוד כמו עם השעון החכם האפל ווטש. הסנכרון והשימוש יחייבו התממשקות עם מכשיר האייפון בתחילה. כאשר בדורות ההמשך של המשקפיים החכמות, התלות באייפון לא תהיה חובה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *