תמונה: סמסונג

ה-Galaxy S21 FE עוד לא הוכרז אבל מדריך לפתרון הבעיות בו – כן

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בעוד ששנת 2021 הולכת ונגמרת, סמסונג (Samsung) עדיין צפויה להשיק את גרסת המעריצים של ספינת הדגל הנוכחית, לקראת 2022 (סה״כ הגיוני). בעוד שהמכשיר עצמו עוד לא נחשף באופן רשמי, סמסונג כבר העלתה את עמוד התמיכה שלו, שיעזור לכם לפתור תקלות במכשיר.

תמונה: סמסונג

העמוד החדש הוא חלק מהתשתית שסמסונג ככל הנראה מכינה להשקת המכשיר, שצפויה לקרות בקרוב. נכון לעכשיו לא תמצאו שם הרבה מידע מלבד התמונה הרשמית של המכשיר וכן כמה שאלות כלליות – בין השאלות תמצאו כאלה הקשורות לאחריות של סמסונג, איך להגדיר רשת Wifi ושאלה כללית הקשורה לחשבון הסמסונג שלכם.

תמונה: צילום מסך

נכון לעכשיו לא מופיעות בעיות ספציפיות עם המכשיר, מה שהגיוני כשמדובר במכשיר שעדיין לא קיבל את כותרת ההכרזה שלו, אבל שווה לעקוב לרגע שסמסונג תתחיל לעדכן פרטים נוספים, ככל שיתגלו עם המכשיר.

מה לצפות מ-Galaxy S21 FE

המכשיר בגרסת המעריצים (Fan Edition) של סדרת ה-S21 צפוי להגיע עם מצב בגודל 6.4 אינץ׳ התומך ברזולוציה מקסימלית של 2340×1080 וחיישן טביעת אצבע מתחתיו, סוללה של 4,500 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה של עד 45 וואט ומערך צילום הכולל שלוש עדשות, כאשר הראשית מביניהם תגיע עם חיישן צילום של 32 מ״פ. המכשיר צפוי להגיע עם מעבד האקסינוס וסנאפדרגון בהתאם לשוק בו הוא ישווק (לישראל לרוב מגיעים מכשירים עם מעבד האקסינוס), ולצד המעבד יצורף זיכרון עבודה (RAM) של 8 ג״ב, עם נפח איחסון של 128 או 256 ג״ב.

תמונה: 91mobiles

המכשיר צפוי להיות זמין בצבעים שחור, לבן, ורוד וירוק, ומחירו צפוי להתחיל ב-649 אירו (2,320 שקלים), כאשר המדינה הראשונה שתזכה לקבל אותו בחודש ינואר צפויה להיות הודו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch