סוני תשיק שירות סטרימינג גיימינג חדש

דיווח: סוני עובדת על שירות גיימינג סטרימינג המתחרה בזה של אקסבוקס

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סוני (Sony) כך מתברר על פי מספר מסמכים שדלפו מהחברה והגיעו לעיתון Bloomberg, עובדת על השקת שירות גיימינג סטרימינג חדש, כזה שבחברה רוצים לתת תשובה הולמת לזה של מיקרוסופט עם ה-Xbox Game Pass.

זה לא סוד שמיקרוסופט היא המובילה בעולם הגיימינג בכל הקשור לשירות הסטרימינג ה-Xbox Game Pass המונה למעלה מ-100 כותרים, כאלה חדשים, מעט ישנים ונוסטלגיה. הקטלוג מונה משחקים שבו ניתן למצוא משחק לכל אחד מבני המשפחה. המחיר של ה-Xbox Game Pass מאפשר למיקרוסופט להיות אקוטאלית ולתת למשתמשים משחקים וכותרים עכשווים, כאשר בכל חודש החברה דואגת להסיר משחקים פחות פופולריים, ולהוסיף חדשים.

שירות ה-PlayStation Plus

לסוני עצמה כיום יש שני שירותים בעלות חודשית, הראשון – PlayStation Plus, והשני ה-PlayStation Now. אף אחד מהשירותים של חברת סוני לא נותן מענה אמיתי ומלא לזה של מיקרוסופט עם ה-Xbox Game Pass. לכן, החברה עובדת בימים אלו על שירות סטרימינג הדומה לזה של מיקרוסופט העונה לשם קוד “Spartacus”. כמובן, מדובר בשם זמני ופנים חברה, כאשר השירות צפוי לצאת בחודשי האביב הקרובים, אז תשלב סוני את כלל השירותים הקיימים כיום לכדי שירות אחד, תחת שם אחד.

אותו שירות חדש יאפשר למשתמשים להירשם אל מספר אפשרויות: הראשון, PlayStation Plus, השני PlayStation Now והשלישי יהיה זה שיכלול את שני השירותים בתוספת של מאגר משחקים הכולל כותרים לסוני פלייסטשיין 4 ופלייסטיישין 5. בנוסף, יהנו הנרשמים לשירות הסטרימינג העתידי של סוני משחקים ישנים שהיו בעבר זמינים לסוני פלייסטשיין 1 2 ו-3, ומשחקים מתוך ה-PSP.

Playstation 5 | תמונה: צילום מסך

עוד לא ברור העלות החודשית של השירות סטרימינג גיימינג החדש של סוני העונה לשם “Spartacus” (שם זמני), גם תאריך היציאה הסופי עדיין אינו נקבע ולא נמצא במסמכים שהולדפו. אך כעת אנו יודעים כי בסוני עובדים על שירות סטרימינג כזה שינסה לתת למשתמשים את השווי של מיקרוסופט עם ה-Xbox Game Pass שמונה כיום למעלה מ-18 מיליון משתמשים אשר משלמים על תוכנית בעלות של בין 10 ל-15 דולר בחודש.

רק לאחרונה השיקה מיקרוסופט את שירות הסטרימינג גיימינג גם בענן, עם אפשרות להתחיל לשחק באקסבוק בטלוויזיה, לעבור לסמארטפון או למחשב האישי ולהמשיך מאותה נקודה בה המשתמש הפסיק את המשחק. אין צורך בשום הורדה או התקנה של המשחק פיזית על גבי הפלטפורמה, והכל נעשה כסטרימינג בענן. וכמובן, סוני גם כאן לא מתכוונת להישאר מאחור, ואף גם החברה עובדת בימים אלו על מנת להוסיף תמיכה שכזאת בעתיד הלא רחוק.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *