אייפון 12 בישראל \ תמונה: אילוסטרציה

יש לכם אייפון 12 והרמקול לא עובד? אפל תתקן בחינם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם אתם בעלי מכשיר מסדרת האייפון 12, חברת אפל (Apple) הודיעה לפני מספר ימים כי במספר מסויים של יחידות של מכשיר האייפון ישנה תקלה ברכיב הרמקול.

אם מכשיר מסדרת האייפון 12 שרכשתם ויוצר בין אוקטובר 2020 לאפריל 2021, חברת אפל תתקן עבורכם את רכיב הרמקול ללא עלות. הבעיה נוצרת בעת קלה והוצאה של שיחות, כך שלא ניתן לשמוע את הצד השני. גם ניגון מוזיקה לפעמים עלול שלא להוציא קול מהרמקול במכשיר. אם אתם חווים בעיה כזאת או אחרת בכל הקשור לרמקול במכשיר האייפון 12 או האייפון 12 פרו, חברת אפל תתקן עבורכם את הרכיב ללא עלות.

תוכנית החלפת הרמקול על פי אפל \ תמונה: תמונת מסך

על פי הודעה שנמסרה מהחברה, הבעיה נמצאת במספר יחידות מסדרת האייפון 12, ובמיוחד באייפון 12 הרגיל או באייפון 12 פרו. באייפון 12 מיני לא נמצאה תקלה שכזאת. שימו לב: החלפת הרכיב תתבצע עד שנתיים מיום הרכישה, כך שאם רכשתם את המכשיר בשנה שעברה, יש לכם בערך עוד שנה אחת בלבד לפנות אל חברת אפל על מנת להחליף את הרכיב ללא עלות.

אז אם אתם חווים תקלה ברמקול במכשיר האייפון 12 שלכם, גשו עוד היום אל אחת מהמשווקות בישראל ובקשו לבדוק את המכשיר. כך שהעלות היא לגמרי בחינם, והחלפת הרכיב היא על אפל ללא כל תשלום. למקרה ואתם חווים את התקלה, צרו קשר עם אפל ישראל במספר 03-37629152 או במספר ‎1809344329.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra