עדכון מערכת ההפעלה iOS 15.1.1 שוחרר עבור האייפון 12 והאייפון 13

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) אמש (רביעי, 17.11) שחררה את עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 15.1.1 עבור סדרות האייפון 13 והאייפון 12 בלבד, העדכון החדש שוחרר על מנת לטפל בבעיית השיחות שפשוט מתנתקות, לא ניתן להוציא או לקבל שיחות בחלק מהמקרים, גם כאן אצל חברי מערכת האתר היו לא מעט תקלות שכאלה בסדרת האייפון 13.

חברת אפל משחררת את העדכון החדש שזמין אך ורק לסדרות האייפון 12 והאייפון 13, כך שאם עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 15.1.1 אינו זמין עבורכם, זה כי אפל שחררה את העדכון למכשירים ספציפים. מזה זמן רב שלא זכינו לעדכון שהוא עבור סדרת מכשירי אייפון כזאת או אחרת, מה שאכן מצביע על כך שבאפל אכן עובדים על תיקון תקלות בכל זמן נתון.

בימים אלה ממש, עובדת החברה על עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 15.2, העדכון הגדול הבא עבור מכשירי האייפון 6S ומעלה. העדכון הבא יביא עימו מספר חידושים למערכת ההפעלה, כמו אפשרות דיווח וסריקה על קבלת הודעות עם תכנים שכוללים פדופילייה לרשויות החוק, בקרת הורים חזקה יותר, אפשרות הוספת תעודת זהות או רישיון נהיגה בארנק הדיגיטלי ה-Apple Wallet שיהיה לראשונה זמין בארה”ב בלבד, הוספת כרטיס המתחסן (גם כאן בשלב הראשוני בארה”ב בלבד) ועוד.

רישיון נהיגה או תעודת זהות דיגיטלית \ תמונה: אפל

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן כאשר העדכון הגדול הבא ה-iOS 15.2 ישוחרר לכלל המשתמשים. אך אם אתם עם מכשיר מסדרת האייפון 12 או האייפון 13, יש לעדכן ל-iOS 15.1.1 כמה שיותר מהר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra