חנות האפליקציות ה-Microsoft Store החדשה זמינה בחלונות 10

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על השקת חנות האפליקציות החדשה ה-Microsoft Store שהיתה בלעדית למערכת ההפעלה חלונות 11, כעת זמינה גם למשתמשים עם מערכת ההפעלה חלונות 10.

יחד עם השקת מערכת ההפעלה חלונות 11 (Windows 11), חברת מיקרוסופט השיקה חנות אפליקציות שנבנתה מאפס, אשר כוללת עיצוב רענן וביצעה שיתופי פעולה עם אפליקציות ותוכנות פופולריות שלראשונה זמינות בחנות החדשה. לא רק אסטרגיה חדשה, מיקרוסופט מאפשרת כעת לתוכנות פופולריות להיות בחנות האפליקציות הרעננה, ואף מאפשרת לכל מפתח לייבא את האפליקציה או התוכנה מחנויות אחרות בצורה נוחה ופשוטה מבעבר.

כמו כן, מיקרוסופט הודיעה כי לא תגבה אחוזים על מכירות של אפליקציות או תוכנות הנמכרים בחנות האפליקציות והתוכנות ה-Microsoft Store, דבר נוסף אשר גורם למפתחים להביא את האפליקציות והתוכנות לחנות החדשה של מיקרוסופט.

לראשונה, דפדפן ה-Fire Fox ודפדפן ה-Chrome של גוגל זמינים אף הם בחנות. כמו כן, דיסני השיקה את האפליקציית סטרימינג הדיסני פלוס בחנות המיקרוסופט לראשונה. חברת אדובי אף היא מביאה לראשונה את חבילת ה-Creative Suite שלה שזמינה להורדה כעת דרך החנות. מפתחים נוספים עם אפליקציות ותוכנות פופולריות בדרך לחנות החדשה.

החנות שהיתה זמינה כחלק ממערכת ההפעלה חלונות 11, הופכת להיות זמינה גם למשתמשי החלונות 10. אך שימו לב: לא ניתן יהיה להתקין את מערך האפליקציות של אנדרואיד כמו בחלונות 11. כך שהחנות עצמה תאפשר להתקין את כל האפליקציות והתוכנות החדשות, גם למשתמשי חלונות 10 החל מהיום. החנות החדשה תגיע בהדרגה לכלל המשתמשים ותהיה זמינה להורדה כעדכון דרך החנות הקיימת. כמו כן, עדכון עתידי של מערכת ההפעלה חלונות 10 יביא עימו את החנות החדשה מותקנת כחלק מהעדכון.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *