אפליקציות

אפליקציית פייסבוק מתעדכנת עם לשונית חדשה שמרכזת לכם את הוידאו והשידורים החיים

מאז השיקה הרשת החברתית פייסבוק (Facebook) לפני מספר חודשים את השידורים החיים לכלל המשתמשים, בחברה ניסו להבין כיצד ניתן לתת למשתמש את כל השידורים החיים בין אם הם מתוך החברים, דפי אוהדים או שאם יש אירוע בעולם שבו אנשים צופים בשידור החי, היכן באמת ניתן למצוא את אותו שידור חי פופולרי שכעת מונה אלפי צפיות בזמן אמת?

facebooklive

אפליקציית פייסבוק (נכון לעכשיו עבור משתמשי ה-iOS) עודכנה עם עדכון נוסף אשר כולל בתוכו “לשונית” (טאב) כאשר שם מרכזת הרשת החברתית את כל השידורים החיים שלכם, של החברים שלכם, של הדפי אוהדים, ושם ניתן למצוא את השידורים הפופולריים שכעת נצפים (על פי פייסבוק) בצורה פופולרית. ובכך פותרת פייסבוק את הבעיה ונותנת למשתמשים את המקום בו הם יכולים למצוא שידורים חיים במקום אחד מאשר לבדוק מי כרגע ב-Live.

גלריה: הרשת החברתית פייסבוק מרכזת לנו את השידורים החיים והוידאו במקום אחד

לא רק שידורים חיים

הלשונית החדשה מרכזת לכם המשתמשים את הסרטונים המעניינים ביותר של האמנים שאתם אוהבים, דפי הפייסבוק אליהם אתם רשומים וסרטונים נוספים שהופכים להיות ויראלים וכאלה שהותאמו עבורכם (על פי פייסבוק) ועל פי התאמות שנעשו על מנת לתת לנו המשתמשים לצפות בסרטונים נוספים. מעוניינים להתחרות ביוטיוב?

הלשונית החדשה כוללת בראש העמוד את העמודים אליהם אתם רשומים מתוך אמנים ודפי אוהדים אשר מרכזים עבור המשתמש את הסרטונים האחרונים והשידורי Live מבלי הצורך לחפש אותם ב-News Feed או

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close