חנות אפל \ תמונה: אבי דוד The Verifier
חנות אפל תמונה: אבי דוד The Verifier

בלעדי: אפל בוחנת את האפשרות לפתוח חנות אונליין רשמית בישראל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מוקדם יותר השנה דווח על כך שאפל (Apple) מנהלת משא ומתן עם קבוצת עזריאלי כדי להכנס אל אחד הקניונים שלה בישראל. לאחר שהתפוצצו המגעים בין השתיים על רקע העלויות הגבוהות שאפל דרשה מהקבוצה להשתתף בהן, כעת בוחנת החברה מקופרטינו את האפשרות לפתוח חנות אונליין רשמית בישראל במקום.

כיום, אתר אפל הישראלי מפנה אל מידע רלוונטי לשוק המקומי, כאשר זה מגיע לרכישה, המשתמשים מופנים אל המשווקים המקומיים כמו איידיגיטל ודומותיה. כעת, נודע לאתר The Verifier כי חברת אפל בוחנת את האפשרות לפתוח חנות אונליין מלאה במקום החנות הפיזית שתוכננה, בה היא תמכור את מוצריה ישירות למשתמשים וללא מתווכים.

הדבר נובע מחוסר שביעות של הלקוחות בישראל בגלל השירות והמחירים של הרשתות המשווקות כמו iDigital, iStore ועוד. בסקר פנימי שנערך בחברה בשל קבלת שיחות מרובות לשירות הלקוחות הטלפוני, הוחלט לבדוק את האפשרות של פתיחת חנות האונליין בישראל.  כאמור, הדבר נמצא בבחינה בימים אלו ממש, כך שלא ברור האם לבסוף יבחרו ללכת קודם לאונליין או להמשיך להשקיע מאמצים בפתיחת חנות פיזית.

תפתח בישראל חנות האונליין של אפל? \ תמונה: צילום מסך

אם המהלך יצא לפועל, אנו צפויים לראות חנות אינטרנטית כמו בחו”ל שתציע לרוכשים בישראל את המוצרים החדשים של חברת אפל. השירות, השילוח והתמיכה יחד עם מרכז הבקרה ינוהלו ישירות מישראל. עוד נודע למערכת האתר כי השקת מוצרים יהיו בצמוד למדינות מפתח באירופה ובמזרח התיכון.

כידוע, שירות הלקוחות הטלפוני הראשון של החברה שמשרת את הקהל הישראלי בכל בעיה, קיים מזה זמן רב. לצד השירות, לאפל יש מרכזי פיתוח בהרצליה ובחיפה שאחראים על לא מעט מהטכנולוגיות שנמצאות כיום במכשירי האייפון עם ה-FaceID ועוד.

בחינת פתיחת חנות האונליין מראה את ההתעניינות הגוברת של אפל בקהל הישראלי, ופתיחתה תהיה האבן הראשונה של הצבת ישראל על מפת ההתייחסות המסחרית הרשמית של החברה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra