אדובי משיקה את תוכנת הפוטושופ דרך הדפדפן עם פעולות בסיסיות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אדובי (Adobe) הציגה היום (רביעי, 27.10) את החידושים בכל הקשור לחבילת התוכנות שלה ה-Adobe Creative Suite באירוע ה-Adobe Max, ולראשונה מביאה את תוכנת הפוטושופ הפופולרית עם זמינות דרך הדפדפן בגרסת פיתוח ראשונה.

תוכנת הפוטושופ שזמינה כבר היום להתנסות בגרסת הדפדפן הותאמה במלואה לעבוד לא רק על מחשבי ווינדוס או מק, אלא בעיקר בתמיכה במחשבי כרומבוק מבוססים מערכת ההפעלה Chrome OS. כאשר לצערנו אדובי עד היום לא השיקה ולו תוכנה אחת מתוך ה-Creative Suite שלה למחשבי הכרומבוק.

הגרסה הראשונה של פוטושופ גרסת הדפדפן בתחילה תהיה בסיסית עם אפשרות של עריכת מסמכים מתוך חשבון הענן המשוייך, וניתן יהיה גם להעלות ולערוך קבצי PSD ישירות מגרסת הדפדפן של תוכנת הפוטושופ. הראשונים להתנסות יהיו אלה שמשלמים תשלום חודשי עבור חבילת הענן ה-Creative Suite.

בעת הצגת תוכנת הפוטושופ בגרסה האינטרנטית, אדובי השתמשה במספר מחשבי כרומבוק, כאשר טאבלט HP Chromebook X2 ו-Acer Chromebook 513 שניהם מבוססים מעבד ה-Snapdragon 7c שהמשיכו לקרוס, ואילו מחשב שמגיע עם מעבד אינטל i3 היה איטי להחריד בדמו, אבל לבסוף היחיד שעבד.

באדובי הבטיחו לעבוד על תמיכה במחשבי הכרומבוק בחודשים הקרובים וכי התוכנה תהפוך לקלה יותר בצריכת משאבים, דבר שיאפשר לראשונה למשתמשים להשתמש בפוטושופ ישירות מהדפדפן שלהם.

אם אתם בעלי חשבון Creative Suite, אתם יכולים להתנסות בפוטושופ בדפדפן כבר עכשיו – לחצו כאן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *