דיווח: אפל תשיק מחשב iMac עם מעבד ה-M1 בגודל 27 אינץ’ בתחילת 2022

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) הציגה לפני יומיים את סדרת מחשבי המקבוק פרו 14 והמקבוק פרו 16 אינץ’ עם שני מעבדים חדשים, ה-M1 Max וה-M1 Pro. המחשבים החדשים של אפל יציעו למשתמש עד 120Hz קצב רענון עם מסך ProMotion, ועל פי דיווח חדש מ-MacRumors, החברה צפויה להציג את המחשב הבא בסדרה, ה-iMac עם מסך בגודל של 27 אינץ’.

על פי Ross Young בעל וותק של 25 שנים בכל הקשור לשוק המסכים העולמי, חברת אפל צפויה להציג ברבעון הראשון של 2022 מחשב iMac חדש בעל מסך בגודל של 27 אינץ’ ויגיע עם מעבד ה-M1 החדש (עוד לא ברור אם יהיה ה-Max או ה-Pro). האיימק החדש יציע למשתמש קצב רענון שינוע בין 24Hz עד ל-120Hz, בדיוק כמו בסדרת המקבוק פרו החדשה. המסך עצמו יהיה בטכנולוגית מיני LED ויקרא על פי אפל, ProMotion.

איימק 24 אינץ’ עם M1 \ תמונה: אפל

הרזולוצייה והמפרט עדיין אינם ידועים, אך אנו משערים כי העיצוב יהיה דומה לזה של ה-iMac בעל מסך ה-24 אינץ’ אותו חשפה חברת אפל בשנה שעברה. האיימק החדש בעל מסך ה-27 אינץ’ יצטרף אל סדרת המחשבים של אפל לצד האיימק בעל מסך ה-24 אינץ’ ועם מעבד ה-M1 הראשון שיצא.

איימק עם 27 אינץ’ ומעבד ה-M1

ל-Young יש היסטוריה ארוכה של הדלפות מקבלת מידע ישירות משרשרת הפיתוח של המסכים החדשים בשוק, ואף הדליף את הפרטים הראשונים על האייפד מיני החדש ועל שלל מוצרים, כמו סמארטפונים טאבלטים מחשבים ועוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra