הדלפה מלאה: משקפי ה-VR החדשים של HTC נחשפו – כולל המחיר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כיממה לפני אירוע ההכרזה של החברה מטיוואן, חושף המדליף הנודע איוון בלאס (evleaks) את משקפי המציאות המדומה החדשים של HTC.

המשקפיים החדשים, תחת השם HTC VIVE Flow, מביאים חוויה פרסונלית וניידת יותר, לצד מחיר אטרקטיבי ביחס לשוק. המשקפיים החדשים מגיעים במימדים שכמעט דומים למשקפי שמש סטנדרטיים, כאשר יש להם חיבור חוטי בודד אל מכשיר הטלפון שלכם.

תמונה: evleaks

על פי ההדלפה, המשקפיים מותאמים למרבית גדלי הראש השונים עם כרית לפנים הניתנת להחלפה. עוד במרכז הפנים HTC משלבת את האפשרות לכוונן את העדשות האופטיות כך שגם אנשים עם משקפי ראייה יוכלו להשתמש בהן ללא צורך בעדשות מגע. בצידי המשקפיים תמצאו רמקולים או מקור אודיו המספקים סאונד מרחבי (Spatial Audio) ובאיזור האף הטמיעה החברה מערכת קירור לשימוש ממושך בנוחות.

תמונה: evleaks

המשקפיים יתחברו אל מכשיר הטלפון שלכם באמצעות חיבור בלוטות׳ סטנדרטי וכן יאפשרו לכם גם להשתמש בטלפון בתור שלט רחוק בחוויית ה-VR. המשקפיים תומכים גם בשידור מהטלפון אל המשקפיים כך שתוכלו לצפות בתכנים נתמכים ישירות מהמכשיר.

תמונה: evleaks

הדבר היחיד שעוד לא לגמרי נחשף הוא תפקיד המצלמות הממוקמות בחזית המשקפיים. בכל אחד מצידי המשקפיים יש מצלמה קטנה הממוקמת מתחת לכיסוי, שעל פי הערכות מיועדת לזהות עצמים לשימוש אינטראקטיבי, כמו זיהוי הידיים במשחקי VR וכדומה.

מחיר וזמינות

כן, גם הפרט הזה נחשף ועל פי ההדלפה, ההזמנה המוקדמת עבור המשקפיים תתחיל ב-15 באוקטובר – יום אחרי מועד ההשקה, כשהמשלוחים יחלו בתחילת נובמבר.

תמונה: evleaks

מחיר המשקפיים יעמוד על 499 דולרים, כאשר מי שיזמין בהזמנה המוקדמת יקבל סט הטבות הכולל 7 תכני VR בחינם לצד הטבת 2 חודשים בשירות infinity vista – ככל הנראה חנות ה-VR שתציע תכנים נוספים למשקפיים. בנוסף, יקבלו הרוכשים גם נרתיק מהודר למשקפיים.

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch