תרשמו לכם: אייפון 13 יגיע לישראל ב-14 באוקטובר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

היום התבשרו יבואני סדרת האייפון 13 של אפל (Apple) בישראל על צפי לאספקת והתאריך המיוחל הוא ה-14 באוקטובר.

iPhone 13 Pro

בין היבואנים שאישרו את הידיעה הייתה זו דינמיקה שעל פי פרסומים תציע את סדרת המכשירים במחיריפ זהים לאלה של האייפון 12 בשנה שעברה.

את הידיעה הזו אישרה לנו גם רשת אייסטור (iStore) המשווקת גם היא את סדרת האייפון 13 השנה. בעוד אייסטור לא ממהרת לפרסם את המחירים לסדרה החדשה, אנחנו כן יכולים לדווח שהרשת צפויה לקיים אירוע מכירות ״לילה לבן״ בלילה שבין ה-13 ל-14 באוקטובר.

המכירה המוקדמת לכל היבואנים תפתח כשבוע לפני ההשקה, ב-7 באוקטובר, ובדומה לשנה שעברה אנחנו צפויים לראות את הרשתות משווקות באגרסיביות את סדרת האייפון החדשה לצד אירוע מכירה, הצעות שונות והטבות ייחודיות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch