משווה ומעלה: שיאומי הכריזה על משקפיים חכמים משלה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

קצת אחרי שפייסבוק וריי-באן חשפו את משקפי הסטורי שלהן, שיאומי לא נשארה חייבת וחשפה הבוקר משקפיים חכמים משלה.

בניגוד למשקפי הסטורי, המשקפיים של שיאומי מספקות פונקציונאליות נוספת וזאת בזכות מסך MicroLed בגודל 2.4×2.2 מילימטר המוטמע באחת העדשות. המסך הקטן מאפשר לכם לראות בגדול את ההתראות מהטלפון, ניווט GPS, לתרגם טקסט כמו תפריטים במסעדה ואפילו לראות מי מתקשר אליכם – ולענות.

תמונה: שיאומי

כמו כן, המסך מגיע בתצורה מונוכרומטית (כלומר ללא צבע בכלל) וזאת כדי שיוכל להגיע לבהירות מירבית של 2 מיליון nits שיאפרו צפייה גם באור שמש ישיר וחזק.

תמונה: שיאומי

לצד המסך, המשקפיים החדשים של שיאומי מגיעים עם מצלמה של 5 מגה-פיקסל, מיקרופון ורמקול, שיאפשרו לכם לצלם תמונות, לנהל שיחות (או להפעיל את העוזרת הקולית) ולשמוע מוזיקה.

תמונה: שיאומי

שיאומי חושפת את המשקפיים החדשים כרגע כקונספט בלבד – מה שאומר שלא ידוע מה יהיה המחיר, תאריך ההשקה ואם אכן יגיעו אי פעם לשוק בצורה הזו. מה שכן אפשר לדעת זה ששוק המשקפיים החכמים הוא תחום שהרבה חברות נכנסות אליו, אז תתחילן להכין את הארנקים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *