פתחו יומנים: אפל תקיים אירוע הכרזה ב-14 בספטמבר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לפני מספר דקות הודיעה אפל (Apple) על אירוע הכרזה שיתקיים ב-14 בספטמבר. אירוע ההכרזה צפוי לכלול את סדרת האייפון 13 שתביא איתה מספר חידושים.

סגן נשיא מחלקת השיווק, גרג ג׳וזוויאק (Greg Joswiak), פרסם וידאו קצר בטוויטר המודיע על אירוע ההכרזה הקרוב. לפי הסרטון ניתן לנחש את אחת השמועות העיקריות שיגיעו עם האייפון החדש והיא מסך שמאפשר Always On Display.

כאמור, אירוע ההכרזה לסדרת האייפון 13 יתקיים ב-14 בספטמבר, ועל פי השמועות ייתכן ונראה מכשיר חדש המאפשר תקשורת לוויינית לתנאי קליטה קשים, מגרעת קטנה יותר, שיפורים קלים במצלמה ועוד.

לצד האייפון החדש אנחנו צפויים לראות גם את הדור הבא של שעון ה-Apple Watch ואוזניות ה-AirPods 3, כאשר אייפדים ומחשבי מק אינם צפויים להחשף באירוע הקרוב, אבל עם אפל אי אפשר לדעת אם נזכה לקבל הצצה למוצרים נוספים.

האירוע יתחיל בשעה 20:00 שעון ישראל ואנחנו כרגיל נביא את כל העדכונים בשידור חי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *