טכנופוביה - פודקאסט מבית The Verifier

טכנופוביה: עונה 1 פרק 0 – פיילוט

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

כבר תקופה ארוכה שאנחנו עובדים על דברים חדשים עבור כל מי שמבקר באתר, והערב אנחנו שמחים להציג לכם פרק ראשון וניסיוני בפודקאסט החדש שלנו – טכנופוביה.

בפודקאסט נסכם את חדשות השבוע בדרך הכי אותנטית שאנחנו יכולים לעשות. לא עוד דיווחים משעממים על מפרטים או הדלפות – שיחות רציניות (וגם קצת פחות רציניות) על מה אנחנו באמת חושבים בהקשר לאירועים, מה מרגש אותנו, מה מכעיס ומה באמת היינו עושים אחרת.

בפרק הפיילוט, שיצא באיחור קל, אנחנו מסכמים את אירועי השבוע שעבר. בין הנושאים השונים דיברנו על ההכרזה של סמסונג והמתקפלים (מי באמת צריך אותם?), על הניסיון של אפל להלחם בפדופיליה, ממש קצת על ווינדוס 11 וכמובן סיכום הסקר השבועי בקבוצת הטלגרם שלנו.

חשוב לנו לשמוע מה דעתכם, מה הייתם רוצים לשמוע עוד, מה מכעיס או משמח אתכם בעולם הטכנולוגי ואיזה נושא אסור שיישאר מאחור. הגיבו את כל הפרטים בתגובות או שתכנסו לקבוצת הטלגרם הפעילה במיוחד שלנו ושתפו אותנו. אגב, אם אתם מאזינים דרך הדפדפן בטלפון, תוכלו להמשיך להאזין גם כשתצאו ממנו ותמשיכו לאפליקציות נוספות.

הפודקאסט זמין באפליקציות הפודקאסטים השונות, ביניהן ספוטיפיי, גוגל פודקאט, ברייקר ועוד. לחצו כאן לרשימה המלאה שתתעדכן כשעוד פלטפורמות יעלו.

האזנה נעימה – אבי ואלדד.

שתפו כתבה