Galaxy Watch 4 | תמונה: סמסונג

הוכרז: סדרת שעוני Galaxy Watch 4 של סמסונג

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

סמסונג (Samsung) הכריזה היום על צמד שעוני ה-Galaxy Watch 4 ו-Galaxy Watch 4 Classic. השעונים החכמים החדשים שהחברה הציגה הם הראשונים שצוידו במערכת ההפעלה החדשה של Samsung, שנוצרה בשיתוף עם Google, וב-One UI Watch, ממשק המשתמש של סמסונג שיגיע איתם. 

השעון שימדוד את הרכב הגוף שלכם

Galaxy Watch4 מאובזר בחיישן BioActive של Samsung ובעיצוב קומפקטי יותר מבין השניים. החיישן החדש משתמש בשבב ייעודי כדי להפעיל במדויק שלושה חיישני בריאות שונים: מד דופק אופטי, חיישן אלקטרוני לקצב לב ( לצורך מדידת ECG**) וחיישן ביואלקטרוני למדידת רכיבי הגוף (אחוזי שומן ו BMI).  שלושת החיישנים מאפשרים למשתמשים לנטר את לחץ הדם שלהם, להבחין בפעימות לב חריגות שמובילות לפרפור חדרים, למדוד את רמת החמצן בדם, ולחשב לראשונה את הרכב הגוף שלהם.

כלי מדידת הרכב הגוף החדש של סמסונג עוזר למשתמשים להבין יותר לעומק את הבריאות והכושר הכלליים שלהם, באמצעות מדדים כמו מסת שריר, קצב חילוף חומרים ואחוזי המים והשומן בגוף. עכשיו תוכלו לבדוק מה הרכב הגוף שלכם באמצעות הנחת שתי אצבעות על פרק כף היד, בקלות ובכל מקום – תוך 15 שניות חיישני השעון שלכם יקלטו ויעבדו לא פחות מ-2,400 נתונים.

ניטור שינה ופעילות יומיומית

השעונים החכמים החדשים מצוידים בשלל פונקציות בריאות שינטרו את הפעילות היום יומית שלכם ויעזרו לכם לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה. השעון מציע מגוון רחב של אימונים מונחים, אתגרים קבוצתיים עם החברים והמשפחה וכן גם ניטור של דפוסי השינה שלכם, עם יותר פרטים מאי פעם. תוכלו לא רק לנטר את הנחירות שלכם, אלא גם לקבל את מדדי החמצן בדם בזמן השינה.  תכונת דירוג השינה המתקדמת של ה-Galaxy Watch4 תוכל לעזור לכם לשפר את איכות השינה.

WearOS בשותפות עם גוגל וממשק ה-OneUI של סמסונג

אפליקציות שמותאמות ל-One UI Watch יותקנו אוטומטית על השעון כשתורידו אותן לטלפון שלכם, וההגדרות החשובות ביותר – כמו שעות שאין להפריע בהן ומספרים חסומים – יסונכרנו מייד. תכונת המעבר האוטומטי תוודא שאוזניות Galaxy Buds יוכלו לעבור בין הטלפון לשעון, בהתאם לשימוש בהן. אפשר גם לשלוט בחוויה הסלולרית באמצעות לוח השעון ומחוות פקודה. הניעו את הזרוע מעלה ומטה פעמיים כדי לענות לשיחות, וסובבו את פרק כף היד פעמיים כדי לדחות אותן – או להתעלם מהתראות והתרעות.

תמונה: סמסונג

סדרת Galaxy Watch4 היא גם הדור הראשון של שעונים חכמים שכלול ב-Wear OS, גרסת מערכת חדשה שנבנתה על ידי Samsung ו-Google, תאפשר לכם גישה לסביבה טכנולוגית רחבה ישירות מפרק כף היד – עם אפליקציות פופולריות של Google כמו מפות, ושירותי Galaxy אהובים כמו SmartThings. הפלטפורמה החדשה כולל גם אפליקציות צד שלישי מובילות כמו Adidas Running, Calm, Strava ו-Spotify

מתחת למכסה המנוע

סדרת Galaxy Watch4 מתהדרת במעבד 5 ננו-מטר הראשון במכשיר Galaxy Watch – עם מעבד מהיר יותר ב-20% ,כ-50% יותר זיכרון מובנה ומעבד גראפי שמהיר פי עשרה מהדור הקודם. כך הופכות הגלילה וריבוי המשימות ב-Galaxy Watch4 לחלקות ונטולות מאמץ. רזולוציית המסך שודרגה ל-450×450 פיקסלים, כדי להפוך את האלמנטים הוויזואליים ליותר חדים. עם שטח אחסון בנפח 16 ג״ב, יש קצת יותר מקום כדי להוריד את האפליקציות, המוזיקה והתמונות שאתם אוהבים. 

ה-eSIM המשולב בשעונים יאפשר למשתמשים ליהנות מהאפשרות להשאיר את הטלפון מאחור, בידיעה שהשעון החכם שלהם יסתנכרן אוטומטית וישלים את החסר. השעונים מציעים 40 שעות של חיי סוללה וכשתצטרכו עוד אנרגיה במהירות, חצי שעת טעינה תיתן לכם עד 10 שעות של סוללה. 

מחירים וזמינות

Galaxy Watch4 ו-Galaxy Watch4 Classic יהיו זמינים לרכישה בחנויות הנבחרות החל מתחילת ספטמבר. 

  • שעון Galaxy Watch4 יהיה זמין בגדלים 40 מ”מ ו-44 מ”מ, החל מ-999 שקלים לגרסאות Bluetooth ו-1,249 שקלים לדגמי LTE. בעת ההשקה, גרסת ה-40 מ”מ תהיה זמינה בשחור, כסף, וזהב ורוד, וגרסת ה-44 מ”מ תגיע בשחור, כסף וירוק. 
  • שעון ה-Galaxy Watch 4 Classic יימכר במחיר של החל מ-1,449 שקלים לגרסאות Bluetooth וכ-1,649 שקלים לדגמי LTE, ויהיה זמין בגרסאות 42 מ”מ ו-46 מ”מ בשחור וכסף. 
**יכולות מדידת BLOOD PRESSURE \ ECG נמצאות כרגע בתהליכי אישור של משרד-הבריאות בישראל סמסונג צופה שיכולות אלו יוטמעו בשעוני WATCH4 במהלך רבעון 4 של שנת 2021.
שתפו כתבה