מחסור בשבבים מגיע גם לאפל; בחברה מזהירים ממחסור באייפונים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מאז מגפת הקורונה שהחלה לפני יותר משנה, מורגש בעולם המחסור בשבבים. דבר אשר גורם לכל חברה קטנה או גדולה להשיק מוצרים חדשים, להציע מכירות של מוצרים קיימים ועוד. ולא רק מגפת הקורונה, השיטפונות שראינו לאחרונה לצערנו בסין, אף הם גורמים לאותו מחסור עם מפעלים שלמים שהוצפו במים, וחי אדם רבים אבדו.

השבוע ערכה חברת אפל (Apple) עם מנכ”ל החברה טים קוק את הצגת הרבעון האחרון עם שבירת שיאים חדשה של מכירות אייפונים, מנויים לשירותי החברה, מכירת שעונים ואוזניות מאי פעם ועוד. אך באותה ישיבה שנערכה עם המשקיעים, החברה מסרה כי אנו צפויים לראות כבר בקרוב מחסור של אייפונים, אייפדים, מחשבי מק, אוזניות האיירפודס, שעוני האפל ווטש ומוצרים נוספים מבית אפל.

מה שמרמז על כך שהשנה אפל תאלץ להסתפק במלאי מוגבל של סדרת מכשירי האייפון 13 שצפויה להחשף בעוד כחודש וחצי בספטמבר הקרוב. השנה, אפל צפויה לערוך את האירוע בזמן וללא דחיה בהשקה. דבר אשר לצערנו יגרום למחסור של אייפונים בעת ההשקה. בשנה שעברה, אפל ערכה את אירוע הכרזת האייפון 12 באוקטובר, ומחסור של אייפונים היה מורגש בכל מדינה ואף גרם להשקת סדרת האייפון 12 בישראל לאחר כמעט חודשיים ממועד ההכרזה.

אייפון 13 \ תמונה: Everythingapplepro

סדרת האייפון 13 תגיע השנה באותם הגדלים ובעיצוב דומה לסדרת האייפון 12. אייפון 13 פרו מקס, אייפון 13 פרו, אייפון 13 והאחרון בסדרה – האייפון 13 מיני. הסדרה החדשה תציע לראשונה מגרעט (Notch) מוקטנת מאז השקת האייפון X ב-2017. כמו בכל שנה, גם השנה אפל תציג את המעבד החדש ה-A15 ביוניק, שיפור במערך הצילום ואפשרויות חדשות ובלעדיות למשתמשי האייפון 13 עם Always On Display, שיאפשר לראשונה בהיסטוריה של iOS להציג שעון, ווידג’טים ומידע נוסף כאשר המסך מחשיך.

אנו מאמינים כי השנה אומנם השקת סדרת האייפון 13 תערך בזמן ובצמוד להשקה בארה”ב ובמדינות נוספות בעולם, אך בדומה לשנה שעברה – תהיו מוכנים למחסור מתמשך של אייפונים. לכן, היינו ממליצים להמתין כמספר שבועות, ואם אתם ממש לא יכולים אז הרשמו להזמנה המוקדמת שתהיה זמינה אצל המפעילות והמשווקות בישראל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *