סוני פותחת תוכנית בטא לקונסולת המשחקים PS5 עם הרחבת SSD ועוד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

סוני (Sony) הכריזה היום (שישי, 30.07) על תוכנית בטא חדשה אשר תאפשר למי שיש ברשותו את קונסולת המשחקים ה-PS5. החברה תאפשר למשתמשים להתנסות בחידושים ושיפורים לקונסולת המשחקים שבועות ואפילו חודשים לפני יציאתם לכלל המשתמשים.

תוכנית הבטא החדשה יוצאת לדרך ולראשונה תאפשר למשתמשים להרחיב את גודל האחסון בקונסולת ה-PS5, וזאת על ידי פתיחה פיזית של הקונסולה ולהתקין SSD באופן עצמאי. דבר אשר יאפשר למשתמשים להרחיב את מקום האחסון ולהתקין משחקים נוספים אם חלילה נגמר לכם המקום. סוני עצמה מעדכנת לפני מספר ימים כי חצתה את רף ה-10 מיליון מכירות של קונסולת המשחקים ה-PS5, הקונסולה הנמכרת ביותר של החברה.

יחידות של ה-PS5 זמינות לרכישה ותוך שניות נחטפות ובסוני לא מצליחים לעמוד בדרישה, וזאת כמובן בגלל המחסור בשבבים בעולם. היחידות שכן זמינות לרכישה, אכן נעלמות בתוך שניות וברי מזל יצליחו לשים את ידם על יחידה. מספר משווקים וחנויות פרטיות מציעות לרכישה את ה-PS5 במחיר גבוה בישראל, וזאת בשל מחסור ביחידות זמינות.

Playstation 5 | תמונה: סוני

מדריך: כך תרשמו לתוכנית הבטא ב-PS5

רגע לפני שנתחיל, אין הכותב או האתר יהיו אחראים על כל נזק אשר עלול להגרם ל-PS5 בעת הרשמה והתקנת גרסאות בטא, ההתקנה על אחריות המשתמש בלבד. סוני עצמה לצערנו לא מאפשרת למי שהמשתמש שלו נפתח במדינת ישראל להרשם או להתקבל לתוכנית הבטא כעת, להלן המדינות בהן ניתן להרשם: ארה”ב, קנדה, צרפת, גרמניה, יפן ובריטניה. כמו כן, על המשתמש להיות מעל 18, חשבון PSN במצב תקין, ועל המשתמש לדווח על תקלות שנמצאו בתוכנית הבטא ישירות לסוני.

אם המשתמש PSN שפתחתם על אחת מהמדינות שציינו למעלה, כך תרשמו לתוכנית הבטא:

  1. עברו לאתר הרשמי של תוכנית הבטא בקישור הבא: https://www.playstation.com/en-us/ps5/ps5-beta-program-sign-up/
  2. לחצו על כניסה (Sing In)
  3. הכניסו את חשבון ה-PSN ID שלכם
  4. לחצו על הרשמה כעת (Register Now)
  5. סמנו והסכימו לתנאי השימוש
  6. לחצו על שלח (Submit)

אם אכן תתקבלו לתוכנית הבטא, סוני תעדכן את ברי המזל שיקבלו אימייל בימים הקרובים. אם קיבלתם מייל ואתם חלק מתוכנית הניסוי של סוני לקונסולת המשחקים ה-PS5, מוזמנים לשתף אותנו כאן בתגובות, בפייסבוק או בקבוצת הטלגרם הטכנולוגית הגדולה בישראל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *