וואטסאפ תאפשר בקרוב להעביר גיבוי בין אייפון לאנדרואיד בחינם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

הסיוט הגדול ביותר של כל משתמש אשר עובר בין הפלטפורמות אייפון לאנדרואיד הן כמובן המדיה, הגיבויים, האפליקציות, הסיסמאות וכו’. אבל הבעיה הגדולה עד היום שלא נמצאה לה פתרון שהוא לא של תוכנת צד ג’, אנחנו כמובן מתכוונים לשיחות ולהיסטוריה שלנו באפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp).

בחודשים האחרונים בוואטסאפ מבית פייסבוק עובדים על מספר חידושים לאפליקציה ולשירות כמו התחברות של עד ארבעה מחשבים עם WhatsApp Web מבלי הצורך שהמכשיר הראשי יהיה מחובר לאינטרנט, תמונות שנעלמות לאחר צפיה אחת ועוד. אך נראה כי בחברה לא עוצרים כאן ועובדים בימים אלו על פיצ’ר שיעזור לכל מי שמתלבט לעבור בין אייפון לאנדרואיד, או מאנדרואיד לאייפון.

החברה מפתחת פיצ’ר חדש שיאפשר למשתמש להעביר את כל הנתונים מחשבון הוואטסאפ מאייפון לאנדרואיד וכך זה הולך לעבוד, בתפריט ההגדרות בוואטסאפ תתווסף אפשרות חדשה אשר מאפשרת להעביר את כל הנתונים מהאייפון לאנדרואיד, לחיצה על התפריט החדש תעביר את כל הנתונים בין 2 המכשירים. על פי WABetainfo, מעבר שיחות הצ’אט והגיבויים תחייב את המשתמש לעשות שימוש בכבל. לצערנו, מידע נוסף אודות העברת השיחות עדיין נמצא בחשכה כך שאנו עדיין לא בטוחים כיצד התהליך עובד. אך נכון לכתיבת שורות אלו, הפעולה הראשונה תחייב את המשתמש לעשות שימוש בסריקת קוד QR ושימוש בכבל. האם בוואטסאפ מפתחים תוכנה חינמית שתתן את הפתרון ועל המשתמש יהיה לעשות שימוש בכבל יחודי שתפתח החברה או שנוכל לעשות זאת עם הכבל שקיבלנו עם המכשיר? תשובות לכך, כמובן רק כאשר נקבל מידע אודות הפיצ’ר שבפיתוח.

התפריט החדש באפליקציית וואטסאפ באייפון \ תמונה: WABetainfo

זאת בשורה מעולה למשתמשים אשר מעוניינים לעבור ואינם רוצים או בכלל יודעים כי קיימות תוכנות צד ג’ אשר מאפשרות לבצע את הפעולה הנ”ל. הן גם לא חינמיות, ולא בטוח מי ומה רואים את המידע המועבר בשיחות “המוצפנות”.

בוואטסאפ עובדים על הפיצ’ר הנ”ל שיאפשר לעבור מאייפון לאנדרואיד ומאנדרואיד לאייפון, אנחנו כמובן נעדכן בעת פרסום מידע חדש אודות מעבר השיחות בין הפלטפורמות כשזה יהיה זמין.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra