החשבון בוואטסאפ נחסם? בקרוב ניתן יהיה להחזיר אותו לחיים

וואטסאפ בקרוב תאפשר לשחזר חשבון שנחסם באייפון או באנדרואיד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

הגרוע מכל קרה והחשבון בוואטסאפ (WhatsApp) נחסם? אתם כנראה לא לבד, החברה בשנים האחרונות הקשיחה בכל הקשור למחיקה ונעילה של חשבונות אשר עושים שימוש לרעה כנגד משתמשים אחרים וכאלה שעברו על תנאי השימוש בשירות ובאפליקציה.

אך משתמשים אחרים ותמימים מגלים להפתעתם כי החשבון בוואטסאפ נחסם ללא ידיעה על האם עברו על החוקים ועל תנאי השימוש (שבנינו, מי קורא?) או דבר הקשור לאבטחת החשבון. בקרוב, אותם משתמשים תמימים שהחשבון בוואטסאפ נחסם והגישה לא מתאפשרת ליקר מכול, ניתן יהיה להגיש בקשה לסקירת החשבון על מנת להחזיר אותו לחיים כך מצא היום אתר WABetaInfo את האפשרות החדשה שעדיין לא פתוחה לקהל הרחב.

החשבון בוואטסאפ נחסם \ תמונה: WABetainfo

בעת פתיחת אפליקציית וואטסאפ עם חשבון שנחסם תופיע אפשרות חדשה שלראשונה תאפשר למשתמש לנסות להחזיר את החשבון לחיים. הניסיון הוא חד פעמי, לכן חשוב לכתוב את הבעיה ולמה לדעתכם החשבון נחסם, אם אכן עברתם על תנאי השימוש, כתבו אותם. אבל אם התעוררתם יום אחד וגיליתם שהחשבון נחסם, פשוט כתבו את הסיטואציה והשיחות האחרונות באפליקציה למה נחסמתם, וכמובן – לבקש להחזיר את החשבון לחיים.

תשובה בתוך 24 שעות \ תמונה: WABetainfo

וואטסאפ תחזור אל המשתמש והבקשה בתוך כ-24 שעות מרגע השליחה, התשובה תעודכן באפליקציה עצמה. החברה אף מודיעה למשתמש כי שיחות הצ’אט עדיין קיימות על המכשיר, מה שאכן יאפשר למשתמש לייצא את השיחות בעזרת תוכנה צד שלישית. ועל כן היינו ממליצים לפנות למומחה סלולר בעניין, או כמובן – לשאול את המומחים בקבוצת הטלגרם שלנו!

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *