תמונה: picjumbo.com, Pexels

איידיגיטל מציעה אחריות מורחבת לתיקון מסכי אייפון במחיר מוזל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

איידיגיטל (iDigital) מודיעה היום (ג׳) על השקת תוכנית הרחבת אחריות שבאה לתת מענה לתיקון הנפוץ ביותר בקרב מכשירי אייפון – מסך שבור. כמו כן, איידיגיטל תאפשר לרכוש את הרחבת האחריות גם ללקוחות שלא רכשו אצלה את המכשיר, וזאת במידה ודגמים אלו נמכרים בארץ.

הרחבת אחריות – iDigital Care

אחת התקלות הנפוצות ביותר במכשירי האייפון היא ״תקלת אנוש״, המתבטאת לרוב בשברי מסך. בין אם רצתם והמכשיר נפל לכם מהיד, הילד דפק את מסך המכשיר על סלע או שדרסה את המכשיר משאית (ורק המסך נשבר) – תיאלצו כנראה להפרד מסכום לא מבוטל שעשוי לעלות כשליש מערכו של אחד המכשירים היקרים היום.

תמונה: אפל

במסגרת התוכנית החדשה של איידיגיטל, שבאה להרחיב את אחריות היצרן הבסיסית – תמורת מחיר בסיסי שנתי, ולצד השתתפות עצמית, תוכלו להחליף את מסך האייפון השבור שלכם מבלי להוציא כמחצית ממחיר הקנייה.

תוכנית iDigital Care, מאפשרת שתי החלפות בשנה למסך מקורי בהשתתפות עצמית נמוכה במיוחד, בעיקר כאשר מדובר על מסכים מקוריים.

מחירים לדוגמה:

[su_table responsive=”yes”]

מכשיר מחיר iDigital Care מחיר החלפת מסך – ללא הרחבת אחריות
אייפון 11 iPhone 420 שקלים 1000 שקלים
אייפון iPhone SE 380 שקלים 599 שקלים
אייפון 12 מיני iPhone 450 שקלים 1199 שקלים
אייפון 12 iPhone 480 שקלים 1279 שקלים
אייפון 12 פרו iPhone 500 שקלים 1399 שקלים
אייפון 12 פרו מקס iPhone 550 שקלים 1679 שקלים

[/su_table]

*השתתפות עצמית של 199 שקלים בלבד לכל הדגמים.

תוכנית זו מצטרפת לשירות שהשיקה איידיגיטל לאחרונה: החלפת מסכי iPhone למסכים מקוריים של Apple תוך שעתיים, בחלק גדול מסניפיה.

גם למי שלא רכש דרך איידיגיטל

איידיגיטל תאפשר לכל אחד להצטרף בכל שלב לתוכנית האחריות וזאת בתנאי שלא הוחלף בהם מסך בעבר, ומדובר בדגמים שנמכרים בארץ על ידי יבואן רישמי (כל יבואן רישמי, גם אם זו חברת סלולר למשל).

במקרה כזה בו האחריות נרכשת בנפרד מהמכשיר, יש צורך להגיע לסניף עם המכשיר כדי שיבדקו שהוא אכן שלם והאחריות תיכנס לתוקף לאחר תקופת הכשרה של 30 יום.

תוכנית הרחבת האחריות היא יוזמה מבורכת לשוק הישראלי שכן בארה״ב מפעילה אפל תוכנית דומה ומוכרת בשם Apple Care המאפשרת לכם להחליף מסך פעמיים בשנה במשך שנתיים (סה״כ ארבע החלפות) בהשתתפות עצמית סמלית לכל תיקון. מי שמצליח לרכוש את התוכנית (נדרש כ. אשראי אמריקאי) ישלם עבור התוכנית הדו שנתית של אפל בין 149-199 דולרים (490-650 שקלים, תלוי בדגם המכשיר) ויוכל לממש אותה גם בישראל.

המחירים בין איידיגיטל לאפל אינם רחוקים זה מזה, אך עבור אלו שאינם מתמחים ברכישת האחריות של אפל, הפיתרון של איידיגיטל הוא חיוני, במיוחד ואותם אנשים יודעים כי שבר מסך הוא משהו צפוי אצלם (אתם יודעים מי אתם).

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *