מנויים חדשים לאפל טיוי+? תקבלו רק שלושה חודשי התנסות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) השיקה לפני כמעט שנתיים את שירות הסטרימינג של החברה הנקרא “Apple TV+” (אפל טיוי+). בעת ההשקה, איפשרה למי שמעוניין להתנסות לשנה ראשונה של 12 חודשים בשירות, וזאת אם רכשתם מוצר מבית אפל, כמו: מחשב מק, אייפון, אייפד או אייפוד טאץ’.

עונת הסדרות החדשות של שירות הסטרימינג של אפל האפל טיוי+ תעלה החל מחודש יולי הקרוב עם עונות חדשות ל-SEE, The Morning Show סדרות חדשות ועוד. רגע לפני עליית העונות החדשות, בעת רכישת אייפון, מק, אייפד או אייפוד טאץ’ – החל מה-1 ביולי, אפל תאפשר להתנסות בשירות הסטרימינג האפל טיוי+ למשך שלושה חודשים בלבד.

כפי שנחשף באתר אפל – 12 חודשים חינם לאפל טיוי לפני ה-30 ביוני

ולא 12 חודשים כפי שאיפשרה אפל עד כה להתנסות באפל טיוי+, נראה כי החגיגה נגמרת ובאפל מעוניינים להתחיל ולגבות כסף עבור השירות עליו השקיעה לא מעט כסף בשנתיים של ההרצה. כעת, עם עליית העונות החדשות וסדרות חדשות, באפל מרגישים יותר “בנוח” לגבות כסף על שירות הסטרימינג של החברה.

שתפו אותנו בתגובות, האם זה בסדר שעד כה הרוכשים קיבלו 12 חודשים, וכעת רק שלושה? והאם תרכשו מנוי לשירות כשתגמר תקופת ההתנסות?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *