ה-Z Fold 3 יוצג לראשונה ב-3 באוגוסט \ תמונה: בן גיסקין

תאריך הכרזת ה-Galaxy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 3 הודלף

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סמסונג (Samsung) צפויה לערוך אירוע בחודש אוגוסט הקרוב ובו החברה תציג את סדרת המסכים המתקפלים ה-Galaxy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 3. על פי המדליף מקס וינבך, סמסונג צפויה לערוך אירוע חשיפה בתאריך ה-3 באוגוסט.

ה-Galaxy Z Fold 3 צפוי להגיע עם תמיכה לראשונה בעט החכם של סמסונג ה-S Pen, מה שיצריך הוספת שכבת הגנה על גבי המסך וכמובן מאשר את הדיווחים כי עוביו של המכשיר בעל המסך המתקפל יגדל בהשוואה לשנים קודמות. כמו כן, ה-Galaxy Z Fold 3 יגיע עם מערך צילום ועיצוב חדש למצלמות בגב המכשיר, כאשר מצלמת הסלפי צפויה לראשונה להיות מתחת למסך. כמו כן, ה-Galaxy Z Fold 3 יגיע עם מעבד ה-Snapdragon 888 של חברת קוואלקום.

3 מצלמות בגב המכשיר עם תמיכה ב-S Pen
3 מצלמות בגב המכשיר עם תמיכה ב-S Pen

בדומה לשנה שעברה, גם השנה סמסונג תציג את הדגם הבא מסדרת הפליפ. ה-Galaxy Z Flip 3 יגיע עם מסך חיצוני גדול יותר שיציג מידע נרחב יותר למשתמש מקודמיו. כמו כן ובדומה ל-Z Fold 3, גם כאן סמסונג צפויה לשלב את מצלמת הסלפי מתחת למסך ועם המעבד החדיש מבית קוואלקום, ה-Snapdragon 888.

מסך חיצוני גדול יותר ב-Flip 3

מלבד תאריך החשיפה שיערך באוגוסט הקרוב, המדליף והיוטיובר ג’ון פרוסר מפרסם כי סמסונג מתכוונת להתחיל במכירה המוקדמת של המכשירים מיד לאחר החשיפה, כאשר השקה מלאה כבר ב-27 באוגוסט.

סמסונג גלקסי Z Flip 3 בהדלפה ראשונה

בשונה מהדגמים הקודמים שהיו “בלעדיים” לאנשים מסויימים אשר היו יכולים להרשות לעצמם 2000 דולר למכשיר סמארטפון, השנה על פי מספר דיווחים סמסונג צפויה להוזיל משמעותית את מכשיר ה-Galazy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 3.

אנחנו כמובן ב-The Verifier נמשיך לעדכן בעת שליחת ההזמנה למסיבת ה-Unpacked שתערך ב-3 באוגוסט.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra