תמונות ראשונות של Galaxy Z Fold 3 חושפות תמיכה ב-S Pen ומצלמה מתחת למסך

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

סמסונג (Samsung) תחשוף את סדרת המתקפלים החדשים בסביבות חודש אוגוסט הקרוב, אבל סרטון פרסומת שיווקי של ה-Galaxy Z Fold 3 הודלף והוא חושף לא מעט פרטים אודות המכשיר הבא.

העיצוב החדש של הגלקסי Z פולד 3

תמונות ראשונות מתוך סרטון הפרסומת דלפו לרשת מוקדם יותר היום (שני, 03.05), והן חושפות את העיצוב, הצבעים, והתמיכה בפיצ’רים חדשים. ה-Z Fold 3 לראשונה יגיע עם מצלמה ראשית (סלפי) מתחת למסך, ויהיה המכשיר הראשון של חברת סמסונג להציג טכנולוגיה זו, שתהיה גולת הכותרת של לא מעט יצרניות אחרות.

מפרט

מלבד המצלמה שמתחת למסך, סמסונג לראשונה אף תוסיף תמיכה בעט החכם שלה, ה-S Pen. עוד לא ברור מה תהיה שכבת ההגנה על המסך, אבל מפרטים שדלפו – עט ה-S Pen יגיע עם עיצוב רענן אשר יהיה מעוגל יותר ופחות “חד” ממה שאנו מכירים כיום. וזאת כמובן, על מנת לפגוע כמה שפחות במסך. סדרת הפולד 1 והפולד 2 עדינות ביותר, ונגיעה עם חפץ מעט חד תשאיר סימן על המסך. כך שיהיה מעניין לראות מה סמסונג מתכוונת לעשות בנידון.

סמסונג מתהדרת במצלמה מתחת למסך

בגב המכשיר, צורת המצלמות תמשיך לכלול שלוש מצלמות – כאשר העיצוב שלהן מעט שונה ממה שאנו מכירים כיום. עוד לא ברור המפרט המלא, אך מהדלפות בשבועות האחרונים אנו למדים על כך שסמסונג מתכוונת להוריד את גודל הסוללה כיום מ-4,500 מ”פ ל-4,274 מ”פ – כאשר סמסונג לבטח תמתג את זוג הסוללות כקיבלות של 4,400 מ”פ.

ה-Galaxy Z Fold 3 צפוי להגיע עם מעבד ה-Snapdragon 888 החדש, אותו מעבד שנמצא בסדרת הגלקסי S21.

3 מצלמות בגב המכשיר עם תמיכה ב-S Pen

זמינות ומחיר

בדומה לשנה שעברה, סמסונג מתכוננת להציג את סדרת המסכים המתקפלים שלה, ה-Galaxy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 2 בחודש אוגוסט הקרוב. כאשר אנו שומעים על כך שהייצור יתחיל בחודש יולי הקרוב. מה שאכן מרמז על הכרזה והשקה בחודש אוגוסט הקרוב. לגבי המחיר, אנו צפויים לראות את אותו תג מחיר של 2,000 דולר. כאשר כיום סמסונג החלה להוריד את המחיר של הגלקסי Z פולד 2, ל-1,799 דולר מ-2,000 כפי שנמכר בתחילה. מה שגם כאן מרמז על השקה קרובה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra