פייסבוק בוחנת מחדש התממשקות בין מסנג’ר לוואטסאפ

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפני קצת יותר משנה, דיווחים אודות התממשקות בין כלל שירותי הצ’אט של פייסבוק עלו לכותרות. מאז, פייסבוק השיקה התממשקות ראשונה שכזאת לפני מספר חודשים, בין פייסבוק מסנג’ר לבין אינסטגרם.

נראה כי פייסבוק (Facebook) ממשיכה בתוכנית ובונה מתחת “לראדר” שלנו התממשקות מלאה בין פייסבוק מסנג’ר לבין וואטסאפ. מה הכוונה? בדיוק כפי שעשתה פייסבוק עם מסנג’ר ואינסטגרם. לראות את כל ההודעות מ-2 השירותים גם באינסטגרם וגם בפייסבוק, וכמובן – להתכתב עם אותו החשבון בין שני השירותים השונים. גם כאן, פייסבוק מעוניינת לתת למשתמש את האפשרות לשלוח ולקבל הודעת טקסט, שיחת אודיו או וידאו בין פייסבוק מסנג’ר לבין וואטסאפ.

הפיצ’ר עצמו עדיין נמצא בעבודות ולא בטוח האם תבחר פייסבוק להשיק דבר שכזה בזמן הקרוב. מה שאנחנו כן יודעים, כי פייסבוק ממשיכה לפתח את האינטגרציה בין השירותים שלה וזה מובן. וואטסאפ (WhatsApp) לעומת זאת, בקרוב יאפשרו להתחבר עם אותו מספר טלפון בעד ארבעה מכשירים בו זמנית. מה שוואטסאפ יאפשרו, התחברות של מספר הטלפון באייפון ובמכשיר אייפון אחר או במכשיר אנדרואיד, מחשב אישי או בטאבלט – עם סנכון מלא בזמן אמת ולהפסיק את השימוש הטיפשי במספר משתמשים שונים בכל מכשיר.

וואטסאפ עד ארבעה מכשירים עם אותו החשבון \ תמונה: WABinfo

גם כאן, וואטסאפ עצמה עובדת על הפיצ’ר מזה שנים והוא צפוי לצאת בקרוב למשתמשי הבטא ולאחר מכן לכלל המשתמשים. על פי נראות הפיצ’ר, נראה כי וואטסאפ מוכנה להשיק אותו בכל זמן נתון. אנחנו כמובן, נמשיך להתעדכן ולעדכן בכל הקשור לתוכניות של וואטסאפ ופייסבוק.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra