אינסטגרם reels
תמונה: אינסטגרם

אינסטגרם משיקה בישראל את Reels המתחרה של טיקטוק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אמש (שני, 22.02) השיקה אינסטגרם (Instagram) את שירות הוידאו ‘Reels’ בישראל, אשר מאפשר ליצור סרטונים קצרים הניתנים לעריכה, הוספה של מוזיקה ועוד.

אינסטגרם Reels – ראש בראש עם טיקטוק

אינסטגרם reels
תמונה: אינסטגרם

אינסטגרם ממשיכה להתרחב עם שירות ה-‘Reels’ במדינות נוספות וזאת על מנת להתחקות אחר טיקטוק (TikTok) שממשיכה לצבור תאוצה בעולם. עם Reels תוכלו ליצור סרטונים ולבחור במוזיקה בה תהיו מעוניינים לשלב בסרטון, לשלב פילטרים, סטיקרים ואפילו אנימציות AR. את כל אלה אינסטגרם מציעה כבר בפיצ’ר הסטורי שלה, אבל Reels מאפשר לכם גם לערוך את הסרטונים לאחר הצילום, לכוון טיימר לפני שהקלטת הסרטונים מתחילה וכמובן – שיתוף הסרטון באינסטגרם האישי שלכם, ואף בפיד ייעודי שנפתח היום למשתמשים בישראל שמציג את כל סרטוני ה-Reels.

אינסטגרם reels
תמונה: אינסטגרם

מי שכבר קיבל את הפיצ’ר החדש באינסטגרם ייחשף גם לפיד חדש של Reels במרכז התפריט באפליקציה, המאפשר לכם לדפדף בין סרטוני הרילס השונים, להגיב ולעשות לייק – בדיוק כמו בטיקטוק.

גם פיצ’ר המוזיקה מגיע לישראל

מלבד הפיצ’ר המתחרה לטיקטוק, אינסטגרם משיקה בישראל את האפשרות להוסיף מוזיקה אל הסטורי. אם עד היום כל המשתמשים בישראל שנתקלו בסטורי עם מוזיקה קיבלו את השגיאה שהפיצ’ר לא זמין במדינה, כעת גם ישראל נכללת במגוון המדינות בהם הפיצ’ר החדש פעיל.

instagram music
תמונה: אינסטגרם

במאגר המוזיקה ניתן למצוא מוזיקה ישראלית וכל מוזיקה אחרת אשר זמינה בשאר העולם, וכן בחלק מהשירים גם לשלב את מילות השיר שיופיעו על המסך בצורה אוטומטית. יחד עם זאת, בניגוד לסטורי רגיל שאפשר לשמור אותו עם הסאונד, כל סטורי שיעלה עם מוזיקה מהפיצ’ר החדש, יירד למכשירכם מושתק, וזאת עקב זכויות יוצרים המאפשרות למוזיקה להתנגן רק בתוך האפליקציה.

עד עתה שמנו לב שמשתמשי אינסטגרם במכשירי iOS (אייפונים) קיבלו את שני הפיצ’רים החדשים אבל נשמח לדעת מכם אם יש גם משתמשי אנדרואיד שקיבלו אותו. שתפו אותנו בתגובות או כאן בקבוצת הטלגרם שלנו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra