מכשיר ה-Pixel 5a המוזל של גוגל הודלף בתמונות רשמיות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

כן כן, עוד מכשיר מוזל מבית גוגל עומדת לצאת בחודשים הקרובים. אם אתם לרגע מתבלבלים, גוגל השיקה בחודש ספטמבר האחרון שלושה מכשירים מסדרת הפיקסל, הפיקסל 5, פיקסל 4a והפיקסל 4a בתוצרת 5G.

בכל שנה גוגל משיקה שלושה מכשירים מסדרת הפיקסל, מכשיר מוזל מסדרת ה-a באמצע השנה, לצד 2 מכשירי פרימיום אשר זמינים לקראת סוף השנה. אך בשנה שעברה, המצב היה מעט שונה. גוגל החליטה לשלב את הסדרה המוזלת לצד סדרת הפרימיום, בדיוק כפי שאפל עושה.

פיקסל 5a בהלדפה רשמית \ תמונה: OnLeaks

על מנת לא לבלבל את המשתמשים, החליטו בגוגל לדחות את השקת הפיקסל 5a (המוזל בסדרה) וזאת לא לפגוע במכירות של סדרת ה-4a. לראשונה, אף בגוגל לא השיקו מכשיר XL בסדרת הפיקסלים. אבל עכשיו נראה כי בחברה מתכוננים להשיק מכשיר מוזל נוסף.

ה-Pixel 5a הודלף בתמונות ראשונות על ידי המדליף הסדרתי OnLeaks בערוץ ה-Voice, והוא צפוי להגיע עם מבנה מפלסטיק אחורי אשר יכלול את נראות מערך הצילום של הפיקסל 5, קורא טביעת אצבע בגב המכשיר ומחבר כניסת האוזניות 3.5. גודל המסך צפוי להיות 6.2″ שטוח בטכנולוגיית OLED FHD+, בדומה לפיקסל 4a.

גלריה: Pixel 5a של גוגל בתמונות ראשונות \ צילום: OnLeaks

עוד לא ברור מה יהיה המעבד שיגיע עם המכשיר או האם ה-Pixel 5a יציע תמיכה ברשת ה-5G. כמובן, זמינות ומחיר אף הם עוד לא נחשפו. אך אנו מאמינים כי המכשיר הנ”ל יחליף את ה-Pixel 4a ויוצע לרכישה במחיר דומה כפי שמציעה אותו כיום גוגל בעלות של החל מ-$499. אנחנו כמובן נמשיך לעדכן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *