Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset | תמונה: יח"צ

האוזניות האלחוטיות החדשות של Xbox מגיעות לישראל

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

בעקבות השקת הדור החדש של Xbox עם קונסולות Xbox Series X ו-Xbox Series S, חברת מיקרוסופט (Microsoft) חשפה השבוע את ה-Xbox Wireless Headset – אוזניות פרימיום אלחוטיות לקונסולות Xbox One, Xbox Series X|S, מחשב ומכשירים תומכי בלוטות’.

האוזניות האלחוטיות של Xbox מתחברות לקונסולה באופן ישיר בדיוק כמו הבקר האלחוטי, ומספקת סאונד באיכות גבוהה עם זמן השהיה (Latency) נמוך במיוחד, ללא צורך בדונגל או מתאמים מיוחדים. ניתן גם להתחבר למחשב, סמארטפון וכל מכשיר תומך בלוטות’, ואף לצמד את האוזניות לכמה מכשירים במקביל.

בנוסף, האוזניות כוללות תמיכה מלאה ב-טכנולוגיות סאונד מתקדמות ביניהן Windows Sonic, Dolby Atmos ו-DTS Headphone:X, לריאליזם ודיוק שמקיפים את השחקן לחלוטין. לאוזניות מנגנון בידוד רעשים אוטומטי שממוקד במיקרופון ומצמצם רעשי רקע. כאשר השחקן לא מדבר – המיקרופון מושתק באופן אוטומטי. ניתן גם להשתיק את המיקרופון ידנית באמצעות כפתור Mute.

Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset | תמונה: יח”צ

בזכות העיצוב ששם דגש על נוחות ונגישות, מיקרוסופט אומרת כי ניתן לשחק שעות רבות ללא הפרעה. האוזניות קלות וניתנות להתאמה, והשליטה בהן נוחה מתמיד: בצדדי האוזניות יש חוגות שניתן לסובב כדי לשנות ווליום או את היחס בין הווליום של המשחק לצ’אט הקולי. המיקרופון נשלף וניתן לקפל אותו כאשר הוא לא בשימוש. ניתן להשתמש באוזניות עד 15 שעות רצוף בכל טעינה.

מחיר וזמינות

האוזניות יושקו בישראל ע”י היבואן הרשמי בנדא מגנטיק, ויהיו זמינות אצל מגוון המשווקים המורשים החל מתאריך 18.3, מחיר מומלץ לצרכן 439 שקלים.

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *