האם כך יראה האייפד מיני 6? \ תמונה: pigtou

הדלפה סקפטית מציגה את האייפד מיני 6 עם מסך מלא וטביעת אצבע מתחת למסך

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

עברו שנתיים מאז השיקה אפל (Apple) את האייפד הקטן במשפחת האייפדים, האייפד מיני 5. אשר כלל שינויים חומרתיים בלבד, ללא הוספה ותמיכה בזיהוי הביומטרי ה-FaceID, ללא מגרעת ומסך שתומך בעיפרון החכם של אפל.

היום (חמישי, 20.01) מפרסם אתר Pigtou האיטלקי כי אפל עובדת על אייפד מיני חדש. אשר כל המסך יהפוך למסך מלא לכמעט ללא שוליים (בדומה לעיצוב של האייפד פרו). האתר טוען כי הגיעו לידיו תרשים סכמטי של מה שיראה כמו האייפד מיני 6. על פי תמונות המוקאפ ששוחררו מוקדם יותר היום, המסך כולל מצלמת חור מה שלא ראינו עד היום מאפל וללא מערך זיהוי ביומטרי ה-FaceID.

ובמקום, ניתן לראות ״חור״ בתחתית המסך המדמה כפתור פיזי או כפתור בית עם זיהוי טביעת אצבע. העיצוב נראה מעט מוזר ומשהו שאפל עד היום לא עשתה; כמו חור עבור המצלמה במסך.

האם כך יראה האייפד מיני 6? \ תמונה: pigtou

על פי המקור, האייפד מיני 6 צפוי להגיע עם מסך ביחס של 9.15 אינץ׳ (כאשר האייפד מיני 5 בעל מסך של 7.9 אינץ׳) ופרטים נוספים אודות המפרט לא פורסמו. עוד לא בטוח האם תבחר אפל לשלב את המעבד ה-A14 הביוניק, כאשר בדגם הנוכחי שילבה החברה את המעבד ה-A12. עוד מוסיף המקור, כי אפל צפויה להשיק את האייפד מיני 6 עוד השנה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra